تبلیغ چهره به چهره نقش مهمی در توسعه و ترویج شعائر دینی دارد

حجت‌الاسلام مهدی ولایی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز، تصریح کرد: تبلیغ چهره به چهره نقش مهمی در توسعه و ترویج شعائر دینی دارد.

 به گزارش خبرانلاین،  حجت‌الاسلام مهدی ولایی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز، تصریح کرد:تبلیغ چهره به چهره، نقش مهمی در توسعه و ترویج شعائر دینی دارد.

وی گفت با برگزاری دوره های آموزشی ویژه فعالان عرصه تبلیغ می توان نقش مهم و اثرگذاری در کیفیت بخشی به شیوه تبلیغ و روند جذب اقشار جامعه به اسلام و آموزه های دینی ایفا کرد.

مهدی ولایی برحق، ادامه داد:امروز با توجه به هجمه فرهنگی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی یکی از وظایف اصلی مبلغان بهره گیری از فرصت های تبلیغی به منظور تبیین آموزه های دینی و رفع شبهات اقشار جامعه به‌ویژه جوانان و نوجوانان است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی البرز با اشاره به استقرار ۱۲۱ روحانی مستقر در استان البرز که مشغول فعالیت تبلیغی در سطح مساجد و مدارس هستند، گفت:باید از مناسبت های مذهبی به‌عنوان فرصتی مناسب در جهت آگاهی بخشی دینی به نسل جوان جامعه بهره برد.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات اداره کل تبلیغات اسلامی البرز در راستای کیفیت بخشی به شیوه تبلیغی،ارتباط گیری خوب و صمیمی روحانیون با اقشار جوان جامعه را در جذب آنها به نماز،آموزه ها و شعائر دینی مهم و اثرگذار خاطر نشان کرد.

این مسئول فرهنگی در استان البرز، برگزاری گفتمان دینی،جلسات پرسش و پاسخ،سخنرانی با مضامین و محتوای مختلف و اثرگذار با توجه به مناسبت ها،پاسخگویی به شبهات دینی،تلاش در راستای رفع معضلات اجتماعی چون طلاق،اعتیاد،فقر و حاشیه نشینی را از مهمترین اقدامات روحانیون در مناطق شهری و روستای استان البرز خاطر نشان کرد.

46

کد خبر 1313866

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =