۱ نفر
۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
کشف ۱۱۶۵ کیلو تریاک از یک قایق

مهر نوشت: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: هزار و ۱۶۵ کیلو تریاک از سوداگران مرگ با همکاری پلیس استان بوشهر و هرمزگان کشف شد.

سردار خلیل واعظی بعد از ظهر پنج‌شنبه در نشست با مسئولان انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: امروز، قاچاقچیان که در ساحل شهر پارسیان در حال تخلیه محموله مواد مخدر از یک فروند قایق و بارگیری آن با یک دستگاه وانت پراید برای انتقال به یکی از استان‌های هم‌جوار بودند که در یک عملیات هماهنگ و حساب‌شده در تور عملیاتی مأموران پلیس قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر پس از انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، از انتقال و تخلیه یک محموله سنگین مواد مخدر در ساحل شهرستان "پارسیان" باخبر شدند.

واعظی با بیان اینکه موضوع بلافاصله به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، اطلاع‌رسانی شد اضافه کرد: هزار و ۱۶۵ کیلو تریاک از سوداگران مرگ با همکاری پلیس استان بوشهر و هرمزگان کشف شد.

وی افزود: یک تیم مجرب از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر و هرمزگان پس از برنامه‌ریزی لازم و شناسایی محل تخلیه محموله، وارد عمل شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه ۲ قاچاقچی با استفاده از تاریکی شب از طریق دریا متواری شدند بیان داشت: با بیان اینکه ۲ قاچاقچی با استفاده از تاریکی شب از طریق دریا متواری شدند

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در این عملیات یک دستگاه خودرو وانت پراید توقیف و یک هزار و ۱۶۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

۲۳۵۲۳۱
کد خبر 1313908

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =