اضافه شدن سهراب مرادی به جمع ملی‌پوشان

سایت فدراسیون وزنه‌برداری نوشت:فهرست اولیه نفرات حاضر در اردو برای حضور در جام بین المللی ترکیه که مسابقات کسب سهمیه المپیک به شمار می‌رود، مشخص شد.

تورنمنت بین المللی نعیم سلیمان اوغلو که 14 تا 17 نوامبر (23 تا 26 آبان ماه) به میزبانی شهر غازی آنتپ ترکیه برگزار می شود، عرصه کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو نیز به شمار می رود. 

در همین راستا، تیم ملی کشورمان در دو بخش آقایان و بانوان در این پیکارها شرکت می کند تا بتواند به جمع آوری امتیازات مورد نظر برای انتخاب دو نفر نهایی برای حضور در المپیک بپردازد.

بر این اساس، اردوی آماده سازی تیم های ملی نیز از جمعه هفته آینده (10 آبان ماه) در محل کمپ تیمهای ملی وزنه برداری در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می شود. این اردو و تمرینات، منتهی به انتخاب و اعزام تیم منتخب به مسابقات ترکیه خواهد شد.

سهراب مرادی، سیدایوب موسوی، رضا بیرالوند، علی هاشمی، حسین سلطانی، علی میری، علیرضا زارع پور و صالح چراغی نفرات دعوت شده به اردوی آقایان هستند. محمدحسین برخواه (سرمربی)، وحید ربیعی و علی جباری (مربی) کادر فنی تیم هستند.

پریسا جوانفکریان، سیدالهام حسینی، فروغ یونسی و ریحانه صیدی  بانوان حاضر در این اردو هستند. سعیده رجبی به عنوان مربی و اکبر خورشیدی به عنوان مشاور فنی در این تیم فعالیت خواهند داشت.

251 251

کد خبر 1313912

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =