امیری: برای چهارمین قهرمانی متوالی باید از خودگذشتگی داشته باشیم

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: هافبک پرسپولیس گفت: بازی آسان نداریم، هر جا بازی داشته باشیم حمایت هواداران را لازم داریم. برای چهارمین قهرمانی پیاپی باید تلاش و از خود گذشتگی داشته باشیم و شرایط برابر برای رقابت تنها خواسته ما است.

وحید امیری وینگر پرسپولیس گفت: بازی سختی با پیکان داشتیم و باید سه امتیاز این بازی را می‌گرفتیم. رقبای ما هم این هفته امتیازهای کامل گرفتند و اگر به پیروزی نرسیده بودیم شرایط خیلی سخت می‌شد. آن چه بازی با پیکان را سخت‌تر کرد، عدم حضور هواداران بود وگرنه می‌شد بازی بهتری را انجام بدهیم. در حال حاضر همه تیم منسجم هستیم تا در بوشهر سه امتیاز دیگر بگیریم و امیدواریم هواداران بوشهری در آن جا ما را حمایت کنند.

وی درباره شرایطش در پرسپولیس پس از بازگشت دوباره ادامه داد: خدا را شکر، بعد از یک سال دوری، به تیمی برگشته‌ام که به آن تعلق دارم. بازی برای پرسپولیس افتخار است، هر چند بودن یا نبودن در ترکیب دغدغه من نیست بلکه اولویت با نتیجه گرفتن تیم است.

همه بچه‌ها به این دیدگاه رسیده‌اند و می‌دانند که رسیدن به ۴ قهرمانی پیاپی در لیگ تاکنون اتفاق نیفتاده است و برای رسیدن به آن، تلاش زیاد و از خود گذشتگی لازم است. هواداران ما لایق بهترین‌ها هستند. آنها در گرما و سرما از تیم حمایت می‌کنند و ما خود را آماده می‌کنیم که هر لحظه، مربی صلاح بداند، بتوانیم کمک کنیم.

امیری در ادامه گفت: تمام آن چه می‌خواهیم این است که شرایط برابری برای تمام تیم‌ها وجود داشته باشد. خودم را مدیون کسی نمی‌کنم که بگویم در قضاوت داوران و احکام انضباطی عمدی وجود دارد. مثلا اگر داور اشتباه کند می‌گویم سهوی بوده است به هر حال انسان جایز الخطا است ولی می‌خواهیم دقت بیشتری صورت بگیرد. اگر حکمی صادر می‌شود شرایط برای همه تیم‌ها یکسان باشد. ما در دو بازی قبلی شجاع را نداشتیم ولی نفهمیدیم چرا این اتفاق افتاد. با تمام این اوصاف ما در چارچوب وظایف بازیکنان تلاش می‌کنیم کار خودمان را به بهترین شکل ممکن انجام بدهیم.

هافبک ملی پوش پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بسیاری باور دارند بازی‌های باقیمانده برای پرسپولیس، در نیم فصل اول آسانتر است، افزود: با دو سال تجربه ای که در پرسپولیس دارم، می گویم بازی آسان وجود ندارد. هواداران روی کاغذ یکسری حساب و کتاب ها دارند ولی شرایط در زمین فرق می کند. از هواداران می خواهیم هر جا که هستند برای بازی های ما در هر جای ایران برای حمایت بیایند و تمام تلاش خود را می کنیم.

256 251

کد خبر 1313943

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • GB ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
    0 0
    تا مسعود جون هست چرا آدرس عوضی می دهی دادش!!