گلایه‌های کمالوند بعد از شکست تیمش مقابل استقلال

فراز کمالوند بعد از شکست ٢-٠ تیمش مقابل استقلال در نشست خبری پس از بازی حاضر شد و در خصوص اتفاقات پیش آمده مسابقه صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فراز کمالوند سرمربی تیم پارس جنوبی جم بعد از شکست ٢-٠ تیمش مقابل استقلال در نشست خبری حاضر شد و گفت: بازی فکر می کنم خیلی خوب بود اما نتیجه منصفانه نبود از بازیکنانم نهایت تشکر را می کنم زیرا فوتبال خوبی بازی می کنند. نسبت به پتانسیل و بودجه ای که داریم کل بودجه تیم ما به اندازه دستمزد یکی از بازیکنان تیم های بالا جدول است. ترکمان بازیکن 200 میلیونی ما ستاره امروز بازی بود.انصاف حکم می کند که عدالت محور باشیم گل سالم ما مردود اعلام شد.

کمالوند همچنین ادامه داد: انصاف نیست که چون ما پول نداریم و شب قبل از بازی یکی از اعضای تیم باید پول هتل را بدهد چنین اتفاقاتی هم برای ما در زمین مسابقه رخ بدهد. ما با دست خالی بازی کردیم با این حال 4-5 بازیکن جوان و خوب مثل شفیعی، پوریا آریاکیا و ترکمن بازی کردند اما می‌خواهم بپرسم چگونه گل محمد نوری را آفساید اعلام کردند چرا حداقل یک پنالتی به سود ما نگرفتند کاری به خطای هند ندارم روی حامد پاکدل خطای پنالتی شد. 

او در خصوص داوری و سایر اتفاقات بازی هم گفت: ما تیمی نیستیم که به داوری اعتراض کنیم، کنار زمین شلوغ‌بازی کنیم، درون زمین بریزیم  اما حق ما را هم تضییع نکنند از رئیس کمیته داوران آقای ممبینی می‌خواهم خودش شخصاً بازی را ببیند اگر حق ما در این بازی ضایع شده خودش به گونه‌ای حق ما را برگرداند. ما تیمی نیستیم که به دنبال قهرمانی یا گرفتن سهمیه آسیایی باشیم ما می‌خواهیم در لیگ برتر بمانیم و انصاف نیست با این مشکلاتی که داریم چنین رفتاری با ما شود. شب قبل از مسابقه اعضای تیم از جیب‌شان پول هتل را دریافت کردند ما تیم خوبی هستیم و امروز هم موقعیت‌های گلزنی ایجاد کردیم 4-5 موقعیت گل داشتیم. در بازی‌های گذشته هشت بار توپ را به تیر دروازه زدیم امروز حداقل یک پنالتی باید برای ما گرفته می‌شد.

43257

کد خبر 1314248

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =