سنگ تمام استراماچونی برای داریوش و سایر بازیکنان در نشست خبری

سرمربی ایتالیایی استقلال بعد از برتری ٢-٠ تیمش مقابل پارس جنوبی در نشست خبری حاضر شد و در خصوص این برد و کسب ٣ امتیاز و البته بازیکن مصدوم تیمش صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استراماچونی سرمربی استقلال بعد از پیروزی ٢-٠ تیمش مقابل پارس جم به نشست خبری رفت و در ابتدا صحبت هایش را به داریوش شجاعیان اختصاص داد و گفت: شخصا از شجاعیان دعوت کردم که به نشست خبری بیاید. به طور عمومی به او انرژی بدهم و از سوی تمام هم تیمی هایش و سایر اعضای کادر فنی به او انرژی بدهم.  او دوبار روی زانویش این عمل را داشته و من چون این شرایط را داشته ام درکش می کنم و رختکن استقلال همیشه در اختیار شجاعیان است زیرا او شخصتی فوق العاده ای دارد.

او در خصوص شرایط تیمش هم گفت: استقلال تنها تیمی است که در 8 روز سه بازی انجام داده است. موقعیت های خوبی داشتیم که گل سوم را هم بزنیم.ما دو موقعیت خیلی خوب برای گل سوم داشتیم و در ۱۵ دقیقه آخر نیز با ۱۰ بازیکن بازی کردیم. مشکلی برای دو قلوی فرشید باقری پیش آمد و ریگی نیز در دفاع چپ حضور داشت. می خواهم به بازیکنانم تبریک بگویم که شجاعانه بازی کردند و خیلی اشتیاق داشتند.

سرمربی ایتالیایی استقلال ادامه داد: ما باید پیشرفت کنیم. این تازه شروع سفر ما است. ولی برایم سخت است که ترکیبی را پشت سرهم داشته باشم زیرا مدام برای بازیکنان ما مشکل پیش آمده است . درست می گویید ما امروز دو بازیکن مان را نداشتیم سیاوش یزدانی و بازیکن دیگر، می دانستیم که آنها از کناره ها خوب ارسال می کنند اما این سومین برد ماست که انجام می دهیم و باید این شرایط را ادامه بدهیم و وضعیت مان را بهتر هم کنیم.

43257

کد خبر 1314251

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • مهدی IR ۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
    0 0
    جنتلمن