محدودیت تردد در جاده‌های هراز و کندوان برای تعطیلات پیش‌ رو

فارس نوشت: رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به شرایط پرحجم ترافیک، اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای هراز و کندوان لغو شد.

علیرضا قدمی امروز درباره اجرای محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اظهار کرد: باتوجه به شرایط پرحجم ترافیک، اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای هراز و کندوان لغو شد.

وی افزود: درحال حاضر تردد خودروها در محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به لغزنده بودن مقطعی محورهای مازندران، اضافه کرد: همچنین محدود گدوک محور سوادکوه و ولی‌آباد محور کندوان به‌صورت مه‌آلود بوده و با کاهش دید همراه است.

این مسؤول در مورد اعمال محدودیت‌های ترافیکی طی روزهای آینده در محورهای مازندران، گفت: براساس برنامه محورهای هراز و کندوان روزهای  یک‌شنبه پنجم، سه‌شنبه هفتم و جمعه ۱۰ آبان ماه امسال یک‌طرفه خواهد شد.

قدمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز پنج‌شنبه دوم تا جمعه ۱۰ و همچنین از ساعت ۶ تا ۱۲ روز شنبه ۱۱ آبان از محور هراز ممنوع خواهد بود.

وی به اعمال محدودیت‌های مقطعی ترافیک در محور کیاسر اشاره کرد و گفت: همچنین تردد تمامی تریلی‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۱۰ آبان ماه از قائم‌شهر به تهران و بالعکس در محور سوادکوه ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان خاطرنشان کرد: باتوجه به بارش‌ها خوشبختانه ریزش و رانشی در راه های مازندران گزارش نشد ولی توصیه ما به رانندگان پرهیز از سفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی استان است.

۶۴۲۳۱

کد خبر 1314269

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =