جاده ای به سوی تباهی

فرشاد احمدزاده مقابل شاهین اخراج شد تا ناکامی‌هایش در این فصل تکمیل شود.

سپهر ستاری: فرشاد احمدزاده از زمان بازگشت به پرسپولیس روزهای عجیبی را می گذراند، او که پس از یک فصل ناموفق در لهستان و با وجود مخالفت اغلب هواداران پرسپولیس به این تیم برگشته، نتوانسته در پازل تاکتیکی کالدرون جایی پیدا کند و اغلب در حاشیه بوده است. احمدزاده فصل را به عنوان یک نیمکت نشین و سپس سکونشین آغاز کرد ولی وقتی در بازی مقابل استقلال به میدان رفت به جای اثبات خود به کالدرون و هواداران تیمش، تصمیم به درگیری با بازیکنان تیم رقیب گرفت و همین موضوع باعث شد او سه بازی تیمش را از دست بدهد. این البته پایان جنجال های احمدزاده در لیگ نوزدهم نبود.او زمانی که در بازی با شاهین به میدان رفت به دلیل اعتراض بی مورد به داور آن هم در حالی که تیمش با پنج گل جلو بود، از زمین اخراج شد تا آمار عجیب و غریب چهار جلسه محرومیت با تنها 93 دقیقه بازی را به ثبت برساند!

از اول هم حاشیه داشت!

احمدزاده با پایان خدمت سربازی اش و در ابتدای لیگ پانزدهم به جمع پرسپولیسی ها بازگشت و از همان ابتدا یک مهره ثابت در ترکیب برانکو بود. سرمربی سابق پرسپولیس به قدری به فرشاد اعتقاد داشت که بعضی ها به این بازیکن ریزنقش لقب پسر برانکو را داده بودند ولی دوره اول حضور او در پرسپولیس هم بدون حاشیه نبود. یکی از حواشی او تکرار کردن شعاری بود که در آن توهین بدی به استقلالی ها می شد که این حرکت احمدزاده واکنش شدید هواداران استقلال را برانگیخت و آن ها هم حسابی از خجالت وینگر پرسپولیس درآمدند. فرشاد در پرسپولیس حواشی دیگری مانند درگیری با بازیکنان خودی و رقیب هم داشت و حتی در اواخر حضورش بعضی از هواداران علیه او شعارهایی هم دادند و سرانجام همه این حاشیه ها باعث شد احمدزاده برای لیگ هجدهم و در شرایطی که تیمش از حضور در نقل و انتقالات هم محروم بود، تصمیم به جدایی از پرسپولیس بگیرد و راهی لهستان شود، تصمیمی که با انتقاد شدید هواداران پرسپولیس هم مواجه شد؛ البته بعضی ها هم معتقدند برانکو برای لیگ هجدهم روی نام این بازیکن قلم قرمز کشید و او را در لیست مازاد خود قرار داد که کمی بعید است. احمدزاده پس از جدایی از جمع قرمزها یک استوری گذاشت و در آن از هواداران پرسپولیس به دلیل شعار علیه خودش، انتقاد و این موضوع را عامل جدایی از پرسپولیس اعلام کرد، البته او بعدها برای این استوری اظهار پشیمانی کرد.

احمدزاده پس از جدایی هم بیخیال جنجال نشد و وقتی فرشاد پیوس به او و بقیه بازیکنان جداشده پرسپولیس لقب نامرد داد، گفت: «فقط هواداران حق دارند درباره من صحبت کنند، چون پرسپولیس برای آن‌ها است و بعضی از پیشکسوتان حق ندارند درباره من صحبت کنند، چون تیم برای پیشکسوتان نیست!»

بازگشتی پرحاشیه

احمدزاده در لهستان روزهای خوبی را تجربه نکرد و خیلی زود و پس از تنها یک فصل از اشلاسک ورسلا جدا شد. ابتدای فصل و زمانی که پرسپولیس هنوز سرمربی نداشت، احمدزاده یکی از اولین نفراتی بود که با نظر ایرج عرب با پرسپولیس قرارداد بست که این موضوع واکنش شدید اغلب هواداران پرسپولیس را در پی داشت. او که طی دوره قبلی حضورش در پرسپولیس هم در چند مرحله با هواداران این تیم دچار مشکل شده بود، در گفتگوهای خود سعی داشت تا این ماجرا را به پایان برساند اما همچنان مورد انتقاد بیشتر هواداران بود. موضوعی که در اولین تمرینش با پرسپولیس نیز کاملا مشخص بود و در نهایت با وساطت خلیلی و سیدجلال حسینی، هواداران به تشویق وی پرداختند و با شعار "به احترام سیدجلال، فرشاد احمدزاده" این مساله را نشان دادند.

شماره 10 تا نیم فصل مجوز دارد؟

شایعه جدی درباره احمدزاده این است که او تنها تا نیم فصل فرصت اثبات خود به کالدرون را دارد و اگر موفق به این کار نشود، باید منتظر جدایی او باشیم. سرمربی آرژانتینی  هم طی این مدت نشان داده اعتقاد چندانی به احمدزاده ندارد و با توجه به تراکم بازیکن در پست وینگر، جدایی این بازیکن در نقل و انتقالات نیم فصل دور از ذهن نیست و احمدزاده اگر می خواهد به سرنوشت نفراتی چون صادقیان و مسلمان دچار نشود، باید خیلی زود خود را به کالدرون ثابت کند.البته فعلا همه چیز در حد شایعه است و نباید خیلی آن را جدی گرفت.

255 43

کد خبر 1314822

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
    1 0
    مسائل غیر اخلاقی را هم باید اضافه میکردید