۴ نفر
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
چه شد که ابراهیم آبادی به کما رفت؟

میزان نوشت: همسر ابراهیم آبادی گفت: در حال حاضر آبادی در کما به سر برده و هیچ دستوری از مغز وی صادر نمی شود، البته وی به هیچ عنوان ضایعه مغزی نداشته است، بلکه به دلیل به کما رفتن در حال حاضر مغز دستوری صادر نمی کند. اینکه بگوییم همسرم دچار مرگ مغزی شده به هیچ وجه اینطور نیست.

ملیحه ابراهیمی همسر ابراهیم آبادی درباره آخرین وضعیت جسمانی همسرش گفت: وضعیت همسرم نسبت به چند روز گذشته تغییری نداشته و وی همچنان در کما به سر می برد.

وی درباره وضعیت کلی همسرش در کما اظهار کرد: در حال حاضر بنا به تشخیص پزشکان مشکلات قلبی هم وجود دارد، از لحاظ ریه ای هم که عفونت و جمع شدن آب در ریه‌ها مشاهده می شود.

همسر بازیگر پیشکسوت سینما درباره دلیل به کما رفتن آبادی تاکید کرد: هنوز دلیل خاصی از سوی پزشکان درباره دلیل به کما رفتن همسرم اعلام نشده اما وی نزدیک به هفت ساعت بعد از عمل تکه برداری از ریه به کما رفت. پزشکان اعلام کردند که دلیل احتمالی به کما رفتن همسرم صعف شدید جسمانی بوده است. 

وی در همین راستا ادامه داد: در حال حاضر آبادی در کما به سر برده و هیچ دستوری از مغز وی صادر نمی شود، البته وی به هیچ عنوان ضایعه مغزی نداشته است، بلکه به دلیل به کما رفتن در حال حاضر مغز دستوری صادر نمی کند. اینکه بگوییم همسرم دچار مرگ مغزی شده به هیچ وجه اینطور نیست. 

ابراهیمی خاطرنشان کرد: پزشکان هیچ پیش بینی نسبت به زمان به هوش آمدن همسرم نکرده اند، قرار از طی ده روز آینده MRI انجام شود تا بتوانند تشخیص نهایی را اعلام کنند. 

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1314909

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حسین IR ۱۶:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
    1 0
    ابراهیم آبادی از بزرگان و اساتید سینما و‌نمایش ماست او چه به لحاظ علمی و چه تجربی این حرفه را پشت سر گذارده و به قولی خاک صحنه رو خورده افسوس که مافیای سینما باعث شد این عزیز پیش کسوت در این سالها کم کار کند ولی او همیشه استاد و پیش کسوت این حرفه میباشد نقشهای او همیشه به بهترین نحو توسط او اجرا شده برای او آرزوی سلامتی میکنیم انشا الله هر چه زود تر به آغوش خانواده و جامعه برگردد*