جزییات تکمیل ظرفیت پذیرش ترم دوم دانشگاه‌ها در مقاطع مختلف اعلام شد

ایسنا نوشت: امکان انتخاب رشته و ورود به دانشگاه‌ها در آزمون‌های کارشناسی ارشد، آزمون کاردانی به کارشناسی، آزمون فنی و حرفه‌ای، جامع علمی-کاربردی و آزمون سراسری برای سال ۹۸ فراهم شد.

امکان انتخاب رشته و ورود به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در آزمون‌های کارشناسی ارشد، آزمون کاردانی به کارشناسی، آزمون فنی و حرفه ای، جامع علمی- کاربردی و آزمون سراسری(فقط برای رشته محل‌های صرفاً براساس سوابق تحصیلی) برای سال تحصیلی ۹۸ و ۹۹ فراهم شد.

براساس مصوبات بیست و یکمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو و دوازدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی در مورخ اول آبان ماه جاری، تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو فقط در آزمون‌های زیر و برای پذیرش بهمن ماه براساس برنامه زمانی هماهنگ شامل زمان ثبت‌نام، انتخاب رشته، اعلام نتیجه و زمان ثبت‌نام پذیرفته شدگان در هر آزمون صورت پذیرد.

آزمون استخدامی آتشنشانی در قزوین
براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، برنامه زمانی ثبت‌نام یا انتخاب رشته و نحوه پذیرش این تکمیل ظرفیت‌ها در هریک از آزمون‌های کارشناسی ارشد، آزمون کاردانی به کارشناسی، آزمون فنی و حرفه ای، جامع علمی-کاربردی و آزمون سراسری پس از هماهنگی با زیرنظام های آموزشی از جمله دانشگاه آزاد از طریق سایت این سازمان اعلام خواهد شد.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1315101

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =