اقدام جالب بازیکنان ساوتهمپتون پس از شکست تحقیرآمیز

اعضای تیم فوتبال ساوتهمپتون پس از شکست تحقیرآمیز مقابل لستر تصمیم جالبی گرفتند.

 اعضای تیم فوتبال ساوتهمپتون که جمعه‌شب گذشته در دیدار مقابل لستر با نتیجه عجیب 9 بر صفر متحمل سنگین‌ترین باخت تاریخ‌شان شدند، برای خودشان یک جریمه جالب در نظر گرفتند.


 قدیس‌ها بعد از این باخت که آنها را به منطقه سقوط جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس فرستاد، نه‌ تنها بازیکنان بلکه اعضای کادر فنی هم اقدامی انجام دادند تا بلکه کمی از خشم و نارضایتی هواداران تیمشان را بکاهند.


در همین ارتباط باشگاه ساوتهمپتون در سایت رسمی خود و همچنین حساب‌ رسمی‌اش در توییتر اعلام کرد که تمام اعضای تیم اول این باشگاه، درآمدهای روز جمعه خود را به بنیاد خیریه «سینتس» اختصاص خواهند داد، بنیادی که در زمینه ارائه خدمات اجتماعی برای بهبود زندگی کودکان و افراد بالغ از طریق ورزش فعالیت دارد.


 یکی از مسئولان این باشگاه با تایید این مطلب گفت :« این تیم در طول هفته آخر در "پردیس استپلیوود" حضور داشته اند و در این زمینه تلاش می کنند شرایط را برای هواداران این تیم به حال قابل قبولی در بیاورند.»


گفتنی است ساوتهمپتون روز سه‌شنبه در جام اتحادیه انگلیس میهمان منچسترسیتی خواهد بود و یکشنبه هفته آینده در هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس هم‌ بار دیگر در ورزشگاه اتحاد به مصاف آبی‌پوشان شهر منچستر می‌روند.

255 41

کد خبر 1315183

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =