انتشار عکس های شخصی یک خانم بدلیل شکست عشقی

مهر نوشت:رئیس پلیس فتا استان هرمزگان ازشناسایی و دستگیری عامل هک اینستاگرام و انتشار عکس های خصوصی یک خانم ، در استان خبرداد.

علی اصغر افتخاری گفت: در پی مراجعه خانمی به پلیس فتا و اعلام شکایت وی مبنی بر مزاحمت و هتک حیثیت وی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود : شاکیه که فردی متأهل بوده متوجه می شود اکانت اینستاگرامش هک و عکس های وی با نامزد سابقش در صفحه شخصی مربوطه منتشر شده است و تهدیدهایی مبنی بر انتشار فیلم هایی از همان ایام از طریق تلگرام دریافت می کند، این موضوع موجب بروز مشکلات خانوادگی برای خانم متأهل و همسرش شده است.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: در جریان ردگیری دقیق ارتباطات و اقدامات فنی،ادله دیجیتال انکار ناپذیر توسط کارشناسان پلیس فتا جمع آوری و با هماهنگی مقام قضایی متهم در محل سکونت خود دستگیر و با تکمیل پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرعباس معرفی شد.

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان خاطر نشان کرد : متهم که نامزد سابق شاکیه بوده انگیزه ارتکاب جرم را انتقام جویی به علت شکست عشقی عنوان کرده و بر همین اساس تصمیم گرفته زندگی متأهلی خانم جوان را دچار مشکل کند که بررسی های تکمیلی مشخص شد ایمیل و اکانت اینستاگرام شاکیه توسط نامزد سابقش ایجاد شده است!

افتخاری تصریح کرد: نسل جوان به علت هیجانات عاطفی در ایام نامزدی محدودیت های ارتباطی و رفتاری را رعایت نمی کنند در واقع دوران نامزدی برای شناخت نسبی طرفین از یکدیگر و تصمیم گیری نهایی برای ازدواج است و تضمینی برای به وقوع پیوستن این امر مقدس نیست،لذا پس از عدم رضایت یکی از طرفین برای ازدواج، احتمال دارد شخص مقابل با سوءاستفاده از عکس ها و فیلم های گرفته شده اقدام به تهدید،اخاذی یا هتک حیثیت کند.

1717

کد خبر 1315518

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =