نخستین رویداد شتاب سازمان‌های هوشمند در البرز

باشگاه خبرنگاران نوشت: نخستین رویداد استارتاپی شتاب سازمان‌های هوشمند با همکاری دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر کرج برگزار می‌شود.

حسین افتخاری گفت: نخستین رویداد شتاب سازمان های هوشمند با هدف احیا و اثبات فرصت‌های شغلی در البرز برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر استان البرز افزود: ارائه توانمندی‌های فکری و هوشمندانه کارگران و شاغلین در ادامه حیات کاری سازمان‌ها طی این استارتاپ انجام خواهد شد.

افتخاری گفت: این رویداد با هدف ارائه توانمندی های دانشجویان شاغل در بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی در استان البرز برگزار می شود و نقطه عطفی برای اثبات نقش محوری کارگران در بقای کسب و کارهای موجود خواهد بود.

او گفت: کسب و کارها با ایده محوری شکل می گیرند و صاحبان حرفه با تمام توان فکری و مالی خود در رساندن آن به نقطه بلوغ در چرخه حیات سازمان قدم بر می دارند، اما اینکه چقدر در آن نقطه دوام خواهند داشت بی شک به قدرت خلاقیت و توان فکری آن صاحبان کسب و کار بستگی دارد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر افزود: کارگران و شاغلین به واسطه سابقه داشتن دانش ضمنی و آشنایی و تسلط به فرآیندهای کاری از زیر و بم نواقص و توانمندی‌های موجود و قابل شکل گیری در راستای ارائه ایده های کاربردی و نوآورانه بهره می جویند و به دوام آن کسب و کار کمک می کنند.

افتخاری افزود: این کارگران و ایده پردازان همان تولیدیاران در صنایع، خدمات و کشاورزی هستند.

46

کد خبر 1315595

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =