عزم جدی برای انتقال زندان های البرز وجود ندارد

برنا نوشت: نایب رییس مجمع جوانان استان البرز و عضو هیئت رئیسه مجمع ملی جوانان کشور گفت: در استان البرز عزم جدی برای انتقال زندان ها وجود ندارد اما با انسجام نهادهای انقلابی و فرهنگی این اتفاق رخ خواهد داد.

عضو هیئت رئیسه مجمع ملی جوانان کشور و نایب رییس مجمع جوانان استان البرز اظهار کرد: انتقال زندان های متعدد استان البرز به مناطق دورافتاده، قدمی مثبت در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی خواهد بود.

محسن انصاری با بیان اینکه تعداد زندان های استان البرز در شان و جایگاه عموم شهروندان البرزی نیست، بیان داشت: مسئولین استانی به خصوص نمایندگان مجلس بایستی تمام توان و قوای خود را در جهت انتقال زندان ها به خارج از استان به کار گیرند.

وی تصریح کرد: در این صورت می توان از سمن های فعال استان البرز و تمامی نهادهای فرهنگی توقع داشت تا البرز را به شهری امن برای نوجوانان و جوانان تبدیل کنند؛ چراکه عامل اصلی بزه و آسیبهای اجتماعی، زندان ها و عوامل مرتبط با آنها بوده و تلاش نهادهای فرهنگی و اجتماعی در این راستا قطعا مثمر ثمر خواهد بود.

انصاری همچنین به نقش تاثیرگذار جوانان انقلابی استان، خانواده های معظم شهدا و بسیجیان دریادل اشاره کرد و گفت: با انسجام نهادهای انقلابی و فرهنگی در استان البرز می توان در راستای انتقال زندان های استان قدم های مفیدی برداشت.

46

کد خبر 1315603

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =