حضور ۴۰۰ میهمان داخلی و خارجی در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از 16 تا 21 آبان ماه با شعار "تئاتر، کودک، طبیعت" به دبیری مجید قناد در همدان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ احمدرضا احسانی، با اعلام اینکه 400 میهمان داخلی و خارجی از 16 الی 21 آبانماه جاری در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان حضور خواهند داشت، خاطرنشان کرد: 50 میهمان خارجی از هفت کشور به همراه 350 میهمان داخلی از 13 استان، در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان به اجرای نمایش در بخش های مختلف خواهند پرداخت.

رئیس جشنواره که در ستاد استانی بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان سخن می گفت، اظهار داشت: نمایش های این دوره از جشنواره در هفت سالن اجر خواهد شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته 50 درصد از شهرستان ها در برنامه ها حضور داشتند، افزود: امسال با برنامه ریزی های انجام شده، کودکان و نوجوانان هشت شهرستان استان از برنامه های متنوع جشنواره بهره مند خواهند شد.

احسانی به اجرای 20 نمایش در مناطق محروم و حاشیه شهر همدان اشاره کرد و گفت: در ایام جشنواره تریلی های سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اجرای دو نمایش در نوبت صبح به شهرستان ها اعزام خواهند شد و دو نمایش را نیز در نوبت بعدازظهر در مناطق مختلف شهر همدان اجرا خواهند کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان را دومین جشنواره تئاتر در کشور پس از جشنواره تئاتر فجر دانست و یادآور شد: امیدواریم دستگاه های اجرایی استان همچون سال های قبل همکاری های لازم را برای برگزاری بهتر جشنواره تئاتر داشته باشند.

۴۶

کد خبر 1315939

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =