۳۷ هزار تجهیزات بهداشتی در اردبیل کشف شد

فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف ۳۷ هزار و ۲۷۵ عدد انواع تجهیزات بهداشتی و پزشکی قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، تجهیزات بهداشتی و پزشکی قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در اردبیل کشف و ضبط شد.

هوشنگ حسینی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۳۷ هزار و ۲۷۵ عدد انواع تجهیزات بهداشتی و پزشکی قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در اردبیل کشف و ضبط شد.

وی افزود: به دنبال دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه فردی در رابطه با پخش تجهیزات بهداشتی و پزشکی غیرمجاز، بررسی موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی اردبیل قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان اردبیل بیان کرد: با بررسی‌های تخصصی و تحقیقات میدانی صحت گزارش‌های دریافتی محرز و مشخص شد تعداد قابل توجهی تجهیزات بهداشتی و پزشکی غیرمجاز توسط این فرد در یک انباری در فاز یک شهرک صنعتی اردبیل دپو شده است.

ارزش کشفیات ۳ میلیارد برآورد شده است

وی تشریح کرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با همراهی کارشناس سازمان غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی، به این انباری اعزام و در بازرسی از محل ۳۷ هزار و ۲۷۵ عدد انواع تجهیزات بهداشتی و پزشکی غیرمجاز کشف کردند.

حسینی گفت: ارزش کشفیات به دست آمده در این عملیات بنا به نظر کارشناسان ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است و در این رابطه یک نفر دستگیر و انباری نیز با دستور مقام قضائی پلمب شد.

46

کد خبر 1316026

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =