کیانی: سپاهان از هر نظر شایسته قهرمانی است

تیم فوتبال سپاهان در دیدار مقابل پارس جنوبی جم متوقف شد و در هفته ای که شهرخودرو و پرسپولیس هم امتیاز از دست دادند، نتوانست فاصله امتیازی خود با این تیم‌ها را افزایش دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کیانی در این مورد به جام جم گفت: «من سال هاست که فوتبال بازی می کنم و بالا و پایین فوتبال را دیده ام. گاهی اوقات هم این طور می شود که تلاش زیادی می کنیم، موقعیت می سازیم اما به گل نمی رسیم. با این حال به نظر من، سپاهان از هر نظر شایسته قهرمانی در این فصل است و هیچ تیمی را در قیاس با سپاهان، قدرتمند نمی بینم. البته مسائل دیگری هم وجود دارد که باید مسئولان تیم و باشگاه در موردش حرف بزنند. »

او اضافه کرد: «متاسفانه شرایط به شکلی شده که ما هر حرفی بزنیم، یک جنجال درست می شود. این شرایط فقط برای تیم ماست. برخی فقط منتظر آن هستند تا بازیکنان سپاهان یک حرفی بزنند و سپس جنجال ها درست می شود به همین خاطر است که ما زیاد صحبت نمی کنیم و کمترین مصاحبه ها متعلق به بازیکنان سپاهان است. دیگر دوست نداریم وارد حاشیه شویم و می بینید که تیم مان بی سر و صدا کارش را دنبال می کند. مقابل همین پارس جنوبی و قبل از آن در بازی با سایپا ببینید چه مسائلی را پیش آوردند اما ما کار خودمان را کردیم. »

کیانی افزود: «تیم ما ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است. هم جوانان با جان و دل بازی می کنند و هم بازیکنان باتجربه. به همین خاطر است که می گویم شانس قهرمانی هستیم. در بازی با پارس هم اگر پنالتی مان توسط کی روش استنلی به گل تبدیل می شد، بازی را می بردیم. 5، 6 موقعیت بسیار خوب دیگر هم ساختیم و گل زیبایی زدیم اما روی صحنه پنالتی که خیلی بحث برانگیز بود، گل خوردیم. امیدوارم کارشناسان داوری نظر بدهند که پنالتی پارس درست بوده یا نه اما به هر حال ما هدفی جز قهرمانی و هدیه دادن یک افتخار دیگر به مردم اصفهان را در ذهن نداریم و انشالله از این به بعد هم مورد حمایت هواداران قرار بگیریم تا بتوانیم بهترین شرایط ممکن را به نام خودمان رقم بزنیم. »

251 251
کد خبر 1316545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =