بررسی پنالتی‌های مشکوک یوونتوس در مجلس سنای ایتالیا!

تسنیم نوشت:در یک اتفاق عجیب، مجلس سنای ایتالیا قصد دخالت در مسائل فوتبالی سری A را دارد.

در پی داوری‌های جنجالی و تاثیرگذار در بازی‌های هفته قبل تیم‌های یوونتوس و ناپولی در رقابت‌های سری A ایتالیا، گروهی از نمایندگان مجلس سنای ایتالیا اعلام کردند این ماجرا را مورد بررسی دقیق قرار خواهند داد.

 پنالتی مشکوک روی کریس رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس، پنالتی و برتری دیرهنگام یووه را مقابل جنوا رقم زد؛ در حالی که در یک بازی دیگر  پنالتی واضح نادیده گرفته شده روی یورنته، مهاجم ناپولی به گل رقیب در صحنه متعاقب تبدیل شد و تیم جنوب ایتالیا از کسب برتری عاجز ماند.

در این شرایط مقرر شده مسائل داوری مسابقات سری A در مجلس سنا ایتالیا مورد بحث قرار گیرد. جیانی پیتلا، سناتور حزب دموکراتیک مجلس سنا ایتالیا با انتشار پستی در صفحه اجتماعی خود اعلام کرد  همراه یکی دیگر از سناتورها، موضوع یاد شده را در مجلس سنا مورد بحث قرار خواهند داد.

او در این پست خود نوشته: در دقیقه 85  دیدار ناپولی مقابل آتالانتا، داور از گرفتن یک پنالتی بسیار واضح و مشخص برای ناپولی خودداری کرد؛ این در حالی است که دقیقا 2  ساعت بعد از این اتفاق و در بازی یوونتوس و جنوا خطای به مراتب کم‌اهمیت‌تر و با وضوح کمتر پنالتی اعلام شد. خیال هواداران راحت باشد که این موضوع قطعا در مجلس سنا مورد بحث قرار خواهد گرفت! 

251 251

کد خبر 1316606

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =