انصاری‌فرد: مهاجم جدید می‌گیریم، اما برای نیم فصل دوم

مدیرعامل پرسپولیس پس از سیزدهمین جلسه کارشناسی و تصمیم‌گیری واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: سلطانی‌فر دو باشگاه را مکلف به پیگیری مستمر روزانه برای واگذاری دو باشگاه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش، محمد حسن انصاری‌فرد پس از پایان جلسه پیش از ظهر امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان گفت: سلطانی‌فر بسیار مصر هستند تا آخر اسفندماه امسال این واگذاری اتفاق بیفتد و ما از عزم و اراده وزیر ورزش برای واگذاری استقلال پرسپولیس بسیار خوشحالیم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان قول هرگونه همکاری در مواردی که در روند واگذاری به این وزارتخانه مربوط است را به دو باشگاه دادند و ما را هم مکلف کردند که با جلسات و پیگیری‌های روزانه موارد مربوط به خودمان را انجام دهیم که امیدواریم با این جدیت تا پایان سال شاهد واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی باشیم.

او افزود: یکی از مهم‌ترین موارد برای واگذاری این است که تراز مالی دو باشگاه مثبت باشد. مهم‌ترین کاری که آقای وزیر هم دستور آن را به بخش حقوقی وزارت ورزش دادند این بود که سند ورزشگاه درفشی‌فر برای پرسپولیس و ورزشگاه مرغوب کار برای استقلال زده شود.  وقتی دارایی‌ها افزایش پیدا کند طبیعی است که تراز بالا می‌رود. از طرفی یک سری وظایف مهم از جمله تنظیم ترازنامه مالی هم به عهده ما است که باید هرچه سریعتر رفع کنیم.

انصاری فرد درباره وضعیت کنونی باشگاه پرسپولیس گفت: می‌توانیم نمره خوبی به آقای کالدرون بدهیم چون هنوز در کورس رقابت هستیم و اگر پنالتی ما با ماشین سازی گل می‌شد الان دوم جدول بودیم. تا نیم فصل امکان جابه‌جایی بازیکنان را نداریم اما برای نیم فصل دوم مهاجمانی را شناسایی کردیم که با تشخیص کالدرون بهترین آن‌ها را استخدام کنیم.

256 43

کد خبر 1317134

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =