انواع اکسسوری‌های جذاب و کاربردی مردانه و زنانه

اکسسوری به اجزایی در استایل می‌گویند که نقش اصلی را در پوشش ایفا نمی‌کند! در واقع اگر اکسسوری را از استایل خود حذف کنید، مشکلی در پوشش شما به‌وجود نمی‌آید. با این حال اکسسوری تاثیر بسزایی در استایل شما دارد و ظاهر شما را می‌تواند جذاب و چشمگیر کند. در این مقاله به چند اکسسوری پرکاربرد و جذاب می‌پردازیم تا استایل خود را زیباتر از همیشه کنید.

لحظه را با ساعت مچی غنیمت بشمار!

ساعت یکی از کلاسیک‌ترین اکسسوری‌های دنیا است که از زمان‌های قدیم آقایان ثروتمند ساعت جیبی را با یک زنجیر طلا در جیب خود قرار می‌داند تا استایل خود را جذاب‌تر کنند. با این حال این اکسسوری جذاب را خانم‌ها و آقایان در هر سنی به دست خود می‌بندند و استایل خود را چشمگیر می‌کنند.

ساعت مچی زنانه و مردانه با بند فلزی در استایل رسمی تاثیر بسزایی دارد و ساعت مچی مردانه و زنانه با بند چرم مناسب استایل اسپرت و کلاسیک است. با این حال تفاوت چندانی میان ساعت زنانه مردانه نیست، اگرچه صفحه بعضی از ساعت‌های مردانه بزرگ‌تر از ساعت مچی زنانه است.

جوراب محافظ پای شما

بله! شاید از این مسئله تعجب کنید، اما هنگامی که کفش ورزشی را بدون جوراب به پا کنید، خطر پیچ خوردن پایتان بیشتر می‌شود. جوراب از پا و مچ پاهایتان محافظت می‌کند. همچنین مانع رشد باکتری و بو گرفتن پایتان می‌شود. در این صورت توصیه می‌کنیم خرید جوراب، این اکسسوری پرکاربرد را پشت گوش نیاندازید و از پای خود محافظت کنید.

دستکش را فراموش نکنید