جیب‌بر حرفه‌ای مترو این بار به جرم موبایل‌قاپی دستگیر شد

میزان نوشت: رئیس پلیس متروی پایتخت از دستگیری یک موبایل قاپ خبر داد و گفت: متهم پیش‌تر به دفعات مختلف به جرم جیب بری توسط پلیس مترو دستگیر شده بود.

رئیس پلیس مترو پایتخت از دستگیری یک موبایل قاپ خبر داد و گفت: متهم پیش‌تر به دفعات مختلف به جرم جیب بری توسط پلیس مترو دستگیر شده بود.

سرهنگ سعید عطاء اللهی گفت: ظهر روز گذشته دوازدهم آبان ماه، ماموران گشت ویژه پلیس مترو هنگام گشت زنی در سکوی ایستگام امام خمینی (ره) یکی از جیب بران حرفه‌ای مترو را مشاهده می‌کنند که پیش‌تر در چندین نوبت توسط پلیس مترو دستگیر شده بود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران مدتی وی را تحت مراقبت قرار دادند، عنوان کرد: برای بررسی بیشتر متهم به دفتر پلیس منتقل و تحت بازجوئی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: متهم که فردی حدوداً ۴۵ ساله است در ابتدا منکر ارتکاب هر نوع جرمی بود، تا اینکه ماموران در بررسی‌های بیشتر یک دستگاه گوشی همراه از وی کشف می‌کنند و متم به ناچار به جرم ارتکابی خویش مبنی بر موبایل قاپی اعتراف می‌کند.

رئیس پلیس مترو در خصوص اظهارات متهم گفت: متهم اعتراف کرد: پس از اینکه چندین مرتبه به جرم جیب بری توسط پلیس مترو دستگیر شدم در این مرحله تصمیم گرفتم با همکاری یکی از دوستانم موبایل قاپی کنم تا شاید شناسایی نشوم. همدستم راکب موتورسیکلت بود و من ترک نشین بودم و با پرسه زنی در محدوده بازار از غفلت افراد مراجعه کننده به بازار استفاده می‌کردیم و س از موبایل قاپی به سرعت از محل می‌گریختیم.

این مقام انتظامی گفت: متهم در ادامه اظهارات خود اعتراف کرد: در خیابان مولوی محدوده بازار پرده در حال پرسه زنی بودیم که خانم و آقایی را مشاهده کردیم که ضمن مکالمه تلفنی در حال خرید پرده هستند. در یک لحظه به آنان نزدیک و موبایل شان را سرقت و به سرعت گریختیم.

رئیس پلیس مترو با بیان این که جیب بر حرفه‌ای این بار نیز توسط پلیس مترو به جرم موبایل قاپی دستگیر شد، ابراز داشت: با شناسایی مال باخته، متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس پیشگیری پایتخت قرار گرفت.

۲۳۵۲۳۲

کد خبر 1317537

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =