اردوهای راهیان نور دانش آموزی از ۲۵ آبان امسال آغاز می شود

مهر نوشت: معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر استان خوزستان گفت: اردو های دانش آموزی از ۲۵ آبان ماه و از مقبره شهید دانش آموز بهنام محمدی آغاز می شود.

عبدالرضا حاجتی پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اردوهای راهیان نور همزمان با آغاز شروع فصل تحصیل هر ساله در کشور برنامه ریزی می شود.

وی با بیان اینکه ۳۰ هزار دانش آموز در استان خوزستان به مناطق جنگی اعزام می شوند، افزود: این طرح برای دانش آموزان پایه دوم دبیرستان برنامه ریزی شده است که  از ۲۵ آبان ماه از مقبره دانش آموز شهید بهنام محمدی آغاز می شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر استان خوزستان در خصوص هدف از برگزاری این اردوها عنوان کرد: اردوهای راهیان نور برای زنده نگهداشتن یاد و خاطر شهداء است و در این صورت است که دشمنان جرات نمی کنند چشم طمع به کشور را داشته باشند.

 حاجتی با بیان اینکه خوزستان پایتخت دفاع مقدس است، تصریح کرد: در این بازدیدها دانش آموزان با دفاعی که انجام شد و جلوگیری از تجاوز به کشور شد، آشنا می شوند.

وی با عنوان اینکه این اردوها موجب رونق مردم خوزستان می شود، خاطر نشان کرد: این اردوها تا اردیبهشت ماه سال آینده ادامه دارد که شامل سه بخش دانش آموزی، دانشجویی و عمومی است.

46

کد خبر 1317915

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =