نه تبریزی نه هنرمند/ سریالی که بدون کارگردان مانده

فارس نوشت: نویسنده سریال «الف ویژه» درباره نداشتن کارگردان این سریال هنوز انتخاب نشده است اما این را می‌دانم که آقای محمدرضا هنرمند و کمال تبریزی از گزینه‌های کارگردانی نیستند.

حامد افضلی نویسنده سریال «الف ویژه» گفت: «قرار بر این بود که قصه‌های این سریال دوباره بازنویسی شود اما در حال حاضر کل قصه‌ها بازنویسی نشده و منتظر قرارداد بازنویسی هستیم که کار را شروع کنیم.» 

او ادامه داد: «کارگردان این سریال هنوز انتخاب نشده است اما این را می‌دانم که آقای محمدرضا هنرمند و کمال تبریزی از گزینه‌های کارگردانی نیستند.» 

در ابتدا قرار بود این سریال به تهیه کنندگی زینب تقوایی و کارگردانی محمدرضا هنرمند برای ماه رمضان ساخته شود، اما بعد از مدتی به دلیل مشکلاتی که بین گروه تولید و تلویزیون بوجود آمد این امر میسر نشد و سریال به گروه دیگری به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی محمد مسعود سپرده شد. بخشی از سکانس‌های ابتدایی سریال توسط گروه دوم تصویربرداری شد اما در میانه راه متوقف شد.»

حسین محجوب بازیگر نقش اصلی این سریال است که در نقش سعدی شاعر برجسته قرن هفتم هجری به ایفای نقش پرداخته است. در این سریال نادر فلاح در نقش مهران، فریبا متخصص در نقش همسر سابق مهران به ایفای نقش پرداختند. شنیده‌ها حاکی از این است که بخش عمده‌ای از بازیگران اصلی و فرعی سریال تغییر خواهند کرد.

۲۴۱۲۴۵

کد خبر 1318133

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =