۰ نفر
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸
تماس تصویری تاج و ویلموتس

رئیس فدراسیون فوتبال تماس تصویری با مارک ویلموتس سرمربی تیم‌ملی ایران داشت و نزدیک به دو ساعت با او درباره تیم‌ملی و شرایطش گفت و گو کرد که در آن تاکید داشت از تلاش‌های تاج با خبر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گفته امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال مهدی تاج و مارک ویلموتس نزدیک به دو ساعت با هم گفت و گوی تصویری داشتند. او در این باره می گوید: «سرمربی تیم ملی در این مکالمه اذعان کرد که از تلاش فدراسیون برای انتقال مطالباتش به حساب او با خبر است. با این شرایط باز هم امیدوارم هفته آینده که با شما صحبت می‌کنم تیم ملی فوتبال ایران در بهترین فرم و شکل خود آماده مسابقه با عراق شود و مسئله‌ای در این زمینه‌ها وجود نداشته باشد.»

او درباره شایعه سفر مسئولان فدراسیون به ترکیه برای مذاکره دوباره با ایران و امضای قرارداد جدید به رادیو ورزش توضیح می دهد: «چنین سفری در کار نیست و تنها خود آقای ویلموتس برای افتتاح حساب راهی کشور ترکیه می‌شود. مهدی تاج هم‌اکنون به همراه اعضای هیأت رئیسه در مشهد حضور دارد  و برای انتخابات مجمع فوتسال به آنجا سفر کرده است. ضمن آنکه تنها خزانه‌دار فدراسیون فوتبال سفری کوتاه‌مدت به ترکیه داشت تا بحث افتتاح حساب و امور دیگر را در این زمینه پیگیری کند وگرنه جلسه‌ای بین مسئولان فدراسیون فوتبال و ویلموتس در کشور ترکیه برگزار نخواهد شد. »

252 43

کد خبر 1318269

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =