پیام صریح فرمانده کل سپاه به دشمنان: هر هدفی را دنبال کنید، ناکامتان می‌کنیم

تسنیم نوشت:فرمانده کل سپاه گفت: به دشمنان می‌گوییم از هر تهدیدی که بسازید فرصت می‌سازیم هر هدفی را دنبال کنید ما ناکامتان می‌کنیم، شما یادگرفته‌اید که از ما شکست بخورید و ما هم آموخته‌ایم که پیروز شویم.

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین افتتاح 700 پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی سپاه تهران که صبح امروز پنج شنبه به صورت ویدئو کنفرانس و همزمان در سراسر کشور در سپاه تهران انجام شد، گفت: ما هیچ‌گاه نمی‌توانیم بجز به پیروزی به چیزی فکر کنیم، ما هیچ‌گاه با وجود این جوانان نمی‌توانیم شکست بخوریم.

وی افزود: گروه‌های جهادی افسران و سربازان نبرد بزرگ هستند نبردی که عزت امت و ملت ایران را نشانه گرفته است، برخی جنگ‌ها سرزمین را نشانه می‌گیرند و برخی جنگ‌ها فخر، هویت و شرافت را نشانه می‌گیرند.

فرمانده سپاه اظهار داشت: دشمن در جنگ اقتصادی و عملیات روانی عزت و عزمت و اقتدار و سربلندی ما را نشانه گرفته بود که تمام شد، گروه‌های جهادی هستند که همواره ایران روز است و همیشه میدان میدان کار است، شماها هستید که ملت ایران از سختی‌ها ساده‌تر عبور می‌کنند و به هدف بزرگ زودتر می‌رسند و قله‌های بزرگ را زودتر فتح می‌کنند.

سرلشکر سلامی عنوان کرد: کمیت این ملت ایران کوچک نیست زیرا آن‌ها بزرگ هستند تا زمانی که خیرین هستند و شادی‌ها را تقسیم می‌کنند این شادی‌ها زیاد و مشکلات کاهش می‌یابند، شأن مردم داشتن زندگی شادتر و خوب است.

وی اضافه کرد:  به دشمنان می‌گوییم از هر تهدیدی که بسازید فرصت می‌سازیم هر هدفی را دنبال کنید ما ناکامتان می‌کنیم، شما یادگرفته‌اید که از ما شکست بخورید و ما هم آموخته‌ایم که پیروز شویم.

سردار یزدی: افتتاح ۷۰۰ پروژه عمرانی محرومیت‌زدا توسط سپاه تهران
همچنین سردارمحمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در آئین افتتاح 700 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی سپاه تهران که صبح امروز (پنج شنبه) با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب و به صورت همزمان از طریق ویدئو کنفرانس درسراسر کشور در پادگان  ولی عصر (عج) تهران برگزار شد، گفت: سپاه تهران 1300 گروه جهادی دارد که 600 گروه آن محله محور در تهران به خدمت رسانی به مردم می‌پردازند و 700 گروه در مناطق مختلف کشور خدمات اراﺋه می‌کنند.

وی با اشاره به برنامه امروز این سپاه برای افتتاح طرح‌های عمرانی و زودبازده اظهارداشت: در  این مراسم افتتاح 700 پروژه عمرانی را خواهیم داشت و همچنین از امروز 1000 سری جهیزیه به زوج‌های جوان اهدا می‌شود که 200 سری امروز و تا هفته بسیج این هزار سری به دست زوج‌ها خواهد رسید.

فرمانده سپاه محمدرسوال الله ادامه داد: تاکنون از سوی سپاه محمد رسول الله 35 هزار سبد کالا از ابتدای سال میان نیازمندان توزیع و 100 خانه افراد محروم باز سازی و 30 مدرسه نیز باز سازی شده است.

سردار یزدی با اشاره به خدمات این سپاه در زلزله کرمانشاه، گفت: در منطقه کرمانشاه بازسازی 23 روستا به ما واگذار شد و ما باز سازی را شروع کردیم و همزمان هزار و پانصد کانکس نیز به مردم اهدا و بیش از 40 هزار بسته کمکی به مردم اهدا شد.  

وی با اشاره به اقدامات سپاه در سیل اواخر سال گذشته و ابتدای سال گفت : ما از همان ابتدا سیل در شمال کشور  وارد عمل شده و 150 گروه جهادی اعزام کردیم و با وقوع سیل در جنوب کشور تیم‌های متعددی را به منطقه اعزام و به امداد رسانی و کمک به سیل زدگان پرداختیم و 90 دستگاه مکانیزه و آمبولانس را به منطقه اعزام کردیم.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تصریح کرد: در طرح 400 هزار پروژه عمرانی محرومیت زدایی سپاه و بسیج، 7 هزار طرح به سپاه تهران واگذار شد که امروز 700 تای آنها افتتاح می شود.

2727

کد خبر 1318418

برچسب‌ها