برای روح‌الله زم، سرشبکه آمدنیوز در زندان اتفاقی افتاده است؟

اعتمادآنلاین نوشت: حسینعلی حاجی‌دلیگانی، عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: طراحی اصلی کانال آمدنیوز را سرویس‌های فرانسه، انگلیس و رژیم صهیونیستی با پشتیبانی عربستان انجام دادند. البته افرادی از داخل هم بودند، اما در حال حاضر سرویس‌های خارجی مهم است.

حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده شاهین‌شهر و عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه پرونده زم، سرکرده کانال آمدنیوز، با امنیت کشور در ارتباط است، از ارائه اطلاعات بیشتر در این پرونده اجتناب کرد و گفت: باید موضوع آمدنیوز و پرونده روح‌الله زم فعلاً مدیریت شود، چون با امنیت کشور در ارتباط است و نباید اطلاعات آن منتشر شود.

دشمن در کشور شبکه جاسوسی راه انداخته است

او ادامه داد: دشمن در کشور شبکه جاسوسی راه انداخته است و زم بازیگر آن بود و نباید در حال حاضر به آن پرداخت. باید ابتدا تمامی ابعاد پرونده زم نمایان شود و بعد از آن اطلاع‌رسانی کنیم.

این نماینده اصولگرای مجلس در پاسخ این پرسش که چه کسانی از نهادهای مختلف با کانال آمدنیوز در ارتباط بودند گفت: نباید درباره این موضوع صحبت شود.

کانال‌های مشابه آمدنیوز رصد می‌شوند

حاجی دلیگانی در مورد اهداف کانال‌های مشابه آمدنیوز گفت: قطعاً این کانال‌ها هم رصد می‌شود و در زمان مناسبی با آنها برخورد خواهد شد. طراحی اصلی کانال آمدنیوز را سرویس‌های فرانسه، انگلیس و رژیم صهیونیستی با پشتیبانی عربستان انجام دادند. البته افرادی از داخل هم بودند، اما در حال حاضر سرویس‌های خارجی مهم است.

در گزارش، موضوعی مبنی بر رخ دادن اتفاقی برای زم در زندان اعلام نشد

او درباره اخبار مبنی بر وقوع حادثه برای زم در زندان گفت: در گزارشی که ارائه شد خبری مبنی بر اینکه برای روح‌الله زم در زندان اتفاقی افتاده باشد اعلام نشد.

27219

کد خبر 1318420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • خلیل قاسمی IR ۱۶:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۶
  1 2
  باید از او کمال مراقبت انجام شود تا همدستهای او در داخل کشور بدستور آیادی خارجی بلایی سرش نیاورند وازبرنامه های بعدی او و همکاران خاین او اطلاعات بدست آید ووووو
 • محمد IR ۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۶
  0 3
  به هر کس که می پرستید به خاطر خون شهدا که شده براحتی از کنار او رد نشوید
 • IR ۰۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
  2 2
  چرا خاوری و امثالهم را نمی‌آورید تا پول ملت را پس بدهند ...‌.!!!!!!!!!؟؟؟؟.. ‌
 • اقایی IR ۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
  1 2
  حاجی دلیگانی این دیگه کجا بود که حال پیداش شده از اسم و فامیلش که چیزی سر در نیاوردیم
 • علی IR ۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
  2 10
  مردم منتظر اعدام هستند امیدواریم مسعولان امنیتی بادرایت این افراد منفور را حذف کند