۰ نفر
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
ترامپ مشخص کرد که رئیس جمهور کجاست!

خبرگزاری صدا و سیما نوشت:رئیس جمهور آمریکا ضمن انتقاد از هزینه‌های هنگفت مالی و جانی دولت‌های قبلی آمریکا در منطقه خاورمیانه (غرب آسیا) گفت: من رئیس جمهور آمریکا هستم نه رئیس جمهور جهان!

دونالد ترامپ در بخش‌هایی از سخنرانی انتخاباتی خود در شهر مونرو در ایالت لوئیزیانا گفت: دیگر به سبک آن دوره (زمان دموکرات‌ها) عمل نخواهد شد، چون ما نمی‌توانیم اجازه دهیم که کشور ما به روزهایی بازگردد که به وسیله سایر کشورها غارت و چپاول شده بود. دیگر اجازه نمی‌دهیم که سایرین از ما سوء استفاده کنند! قبل از آنکه من به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شوم، سران آمریکا از طبقه متوسط آمریکا به عنوان قلکی برای تامین مالی پروژه‌های خیالی خود در جهان استفاده می‌کردند. آن‌ها بخش تولید آمریکا را نابود کردند. بخش تولید آمریکا نابود شد. آن‌ها رشد اقتصادی در کشورهای خارجی را ترویج کردند، اما باعث ترویج رشد اقتصادی در داخل کشور ما نشدند. آن‌ها از ارتش ما برای دفاع از کشورهای بسیار ثروتمند استفاده کردند، آن‌ها به «دولت‌های رفاه» در جهان یارانه دادند درحالیکه منابع مالی این یارانه‌ها را شما تامین کردید.

دونالد ترامپ افزود: آن‌ها خون و پول گرانبهای آمریکایی را به خاورمیانه بردند درحالیکه شهرهای بزرگ ما گرفتار خرابی شدند. هشت تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه شد، اما وقتی که می‌خواهید یک بزرگراه را بازسازی کنید می‌گویند هزینه اش بسیار سنگین است! دیگر اینگونه نخواهد بود. من انتخاب شدم تا رئیس جمهور آمریکا باشم نه اینکه رئیس جمهور دنیا باشم!

310311

کد خبر 1318553

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • سیدامیرحجازی IR ۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
    0 0
    رسانه ی آگاه و حرفه ای هستید که خبری را که واقعیت های رقابت انتخاباتی دونالد ترامپ را به مردم انعکاس میدهید ترامپ به مردم ما با این تحریم ها ظلم کرد ولی من به عنوان یک ایرانی که از این رفتارهای ترامپ ناراحتم دوست دارم او را بهتر بشناسم رسانه های دیگر فقط از رفتارهای احمقانه ترامپ خبر انعکاس میدهند خب این آقا الان ۴۰ درصد محبوبیت دارد پس یکه تاز رقابت است رسانه ای که خبرهای منفی برعلیه ترامپ را منعکس میکند مدیران بی سواد وبی شعوری دارد چون اگر ترامپ دوباره رئیس جمهور بشود مردم با ناآگاهی درک نمیکنند او با چه حربه ای رئیس جمهور شد چون در دوره ی قبل فقط رسانه ها خبرهای به نفع خانم کلینتون را می گفتند وبا آمدن ترامپ و خروج او از برجام وضعیت تحریم ها این چنین شد که نباید میشد چون دولت با انعقاد برجام مردم رابه گشایش در روابط بین الملل امیدوار کرده بود که با یک جانبه گرایی آمریکای تحت هدایت ترامپ مردم ایران وضعیت را نتوانستند پیش بینی کنند از رسانه ی آگاه و با توجه شما ممنونم