عکس | آنا نعمتی و رخشان بنی‌اعتماد در یک مراسم سینمایی

مراسم اکران افتتاحیه مستند «اعتراض وارد نیست» با حضور عوامل و دست اندرکاران فیلم در موزه سینما برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،در این مراسم تعدادی از چهره های هنری، فرهنگی چون رخشان بنی اعتماد، گلی امامی، فرشته حسینی، آنا نعمتی، بیوک میرزایی، آزاده موسوی، فرحناز شریفی، غزاله سلطانی، سیامک دل زنده، علی قلی پور، حمیدرضا پژمان، ارکیده درودی، فرهاد مدیری و بهداد آوند امینی حضور داشتند.

فرناز جورابچیان یکی از دو کارگردان این مستند در این مراسم گفت: ما زمانی که ساخت این فیلم را شروع کردیم، آگاهی کمی داشتیم نسبت به مهاجرین افغان در ایران، با اینکه در فضای ورزشی خیلی خوب بچه ها را می شناختیم. از آنجایی که پروسه ساخت یک فیلم مستند پروسه تقریبی هست در مدت زمان تحقیق و پژوهش و طی ساخت این فیلم که سه سال طول کشید، ما به شناخت دقیق تر و بیشتری نسبت به مهاجرین افغان رسیدیم. خیلی چیزها یاد گرفتیم. یاد گرفتیم بدون پیش داوری صدایشان را بشنویم.

محمدرضا جورابچیان، دیگر کارگردان مستند اضافه کرد: این شب استثنایی را فراموش نخواهم کرد و ممنون که حضور دارید. ممنون از بهمن کیارستمی و آرش اسحاقی که اینجا نیستند و ممنون از دیگر عوامل که امشب حضور دارند. خوشبختانه فضاهای فرهنگی ورزشی این اجازه را می دهند که ملت ها با رسوم و فرهنگ های مختلف در کنار هم قرار گیرند. فراموش نکنیم که زبان مشترک می تواند این همبستگی را فراتر ببرد و ما را به هم نزدیک تر کند.

اعتراض وارد نیست از ۱۲ آبان ماه اکران خود را در گروه سینمایی هنر  تجربه اغاز کرده است.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1319411

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =