توضیح آشنا درباره صحبت‌های امروز رئیس‌جمهور درباره مبارزه با فسادهای بزرگ

فارس نوشت: رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری گفت: هدف رئیس جمهور از صحبت‌های امروز، توجه دادن به فسادهای بسیار بزرگ در مورد منابع ملی و درآمدهای عمومی از محل صادرات و فروش نفت بوده‌ است.

حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور در مورد  صحبت‌های امروز رئیس جمهور در میان مردم یزد، گفت: هر سه قوه قضاییه، مقننه و مجریه موظف هستند در مواجهه با فساد به خصوص فسادهای بزرگ و سازمان یافته هیچ حد و مرزی فراقانونی را به رسمیت نشناسند.

وی ادامه داد: این تلاش‌ها نه از امروز آغاز شده و نه امروز پایان پیدا می‌کند، به نظر می‌رسد که قوه مجریه با ارائه لوایح شفافیت، مبارزه با فساد و مدیریت تعارض منافع و قوه قضاییه با افزایش شفافیت در مورد دادگاه‌های مفسدین اقتصادی می‌توانند همکاری نزدیکی را در مواجهه با فساد داشته باشند.

آشنا تاکید کرد: به نظر نمی‌آید سخنرانی امروز رئیس جمهور غیر از موارد خاصی که ایشان به صراحت اعلام کردند مورد دیگری را پوشش دهد.

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در خاتمه تصریح کرد: هدف ایشان توجه دادن به فسادهای بسیار بزرگ در مورد منابع ملی و درآمدهای عمومی از محل صادرات و فروش نفت بوده‌است. 

۲۵۲۱۷۲۱۷

کد خبر 1319598

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =