۰ نفر
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
منتخبین سمن‌های کردستان معرفی شدند

یاسر رحمانی، دارا ترسیم، یاسین شریعتی، سیده‌مارال پیرظهیری، کاوه میرانی، شادی مولانی و محمد فتحی‌زاده اعضای اصلی و صبا زینتی، فرشاد شبرندی و ناصر عزیزی به عنوان اعضای علی‌البدل نمایندگان سمن‌های کردستان معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، حامد جولایی در دومین انتخابات مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان استان کردستان که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان کردستان برگزار شد، با اشاره به لزوم فراهم‌کردن راه پیشرفت جوانان استان اظهار داشت: پشتکار بهترین کاری است که افراد می‌توانند برای پیشبرد اهداف خود به کار بگیرند.

وی افزود: خوشحالم که توانسته‌ایم  قریب به ۵۰ سمن را در استان داشته باشیم.

جولایی تصریح کرد: جوانان نیرویی هستند که می‌توانند بزرگترین کارها را انجام دهند همانطور که در جنگ تحمیلی شاهد آن جانفشانی‌های بزرگ بودیم.

 مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: همه باید یک صدا راه پیشرفت و ترقی جوانان استان را فراهم کنیم و اینکه سمن‌ها در این راه با یکدیگر وحدت رویه داشته باشند.

وی با بیان اینکه توانایی جوانان ما در استان خیلی بیشتر از این است که امروز شاهد آن هستیم خاطرنشان کرد: از کاندیداها می‌خواهم با همکاری با یکدیگر به فکر جوانان استان باشند.

شمسی اسدی در ادامه این مراسم تاکید کرد: استان کردستان همیشه یکی از فعال‌ترین استان‌ها در کشور در کسب سهمیه کارگاه‌های ملی بوده است.

کارشناس‌مسوول آموزش سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان وزارت ورزش و جوانان افزود: امسال سعی داریم در اوایل سال ۹۹ کارگاهی را در استان برگزار کنیم.

اسدی تصریح کرد: به دلیل اینکه تعداد سمن‌های استان زیر ۵۰ سازمان است به همین دلیل انتخابات هفت عضو اصلی و سه عضو علی‌البدل دارد.  

کارشناس‌مسوول آموزش سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان این که باید در انتخاب کاندید مورد نظر بسیار دقت کنید چون افراد منتخب نمایندگان شما در استان هستند خاطرنشان کرد: این افراد در بررسی طرح‌ها و برنامه‌های شما حضور دارند و به عنوان نماینده شما عمل خواهند کرد بنابراین افراد شایسته را انتخاب کنید.

در ادامه این مراسم گلاویژ فتاحی معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان کردستان گفت: بیش از ۴۱۱ هزار نفر جمعیت جوانان استان است که باید برای آینده آنها به نوبه خودمان تلاش کنیم.

وی افزود: اگر طبق استانداردهای کشوری باشد باید در استان به ازای هر پنج هزار نفر یک سمن وجود داشته باشد.

فتاحی تصریح کرد: هدف اصلی ما افزایش تعداد کمی خانه‌های جوانان با فراهم‌سازی زیرساخت‌ها در شهرستان‌های استان است.

معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان کردستان با اشاره به این که  کردستان جوانانی دارد که می‌توان روی آنها در کارهای مختلف حساب کرد عنوان کرد: باید در شهرستان‌ها افراد فعال را شناسایی و به سوی سمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد سوق دهیم.

وی  در پایان اضافه کرد: مجوزهایی که در وزارت ورزش صادر می‌شود چون نیروی جوان جامعه پشتیبان آن است یک سر و گردن از دیگر ارگان‌ها بالاتر است.

درپایان این انتخابات  که هر دو سال یکبار در استان انجام  می‌گیرد یاسر رحمانی، دارا ترسیم، یاسین شریعتی، سیده‌مارال پیرظهیری، کاوه میرانی، شادی مولانی و محمد فتحی‌زاده اعضای اصلی و صبا زینتی، فرشاد شبرندی و ناصر عزیزی اعضای علی‌البدل معرفی شدند.

46

کد خبر 1319852

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =