جزئیات دستور ویژه و مهم رئیس جمهور برای مسکن زلزله زدگان آذربایجان شرقی

رئیس جمهور کشورمان صبح امروز در هیئت دولت به دستگاه‌ها دستور دارد درباره حل مشکل مسکن زلزله‌زدگان آذربایجان به صورت استیجاری به فورت عمل کنند.

به گزارش خبرآنلاین، حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان صبح امروز -چهارشنبه- در جلسه هیئت دولت با تاکید بر اینکه " شرایط زندگی راحت‌تر مردم مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی را در این زمستان سرد، باید خیلی سریع فراهم کنیم"، تصریح کرد: در هوای سرد آن منطقه، زلزله زدگان نباید در زیر چادر بمانند و یکی از راه های نزدیک برای کمک رسانی این است که برای آنها خانه و اتاقی اجاره کنند و ما اجاره آنها را خواهیم پرداخت.

رئیس جمهور تاکید کرد: از وزارت کشور، ستاد بحران و از همه دستگاه‌ها می‌خواهم که برای اسکان زلزله زده ها به صورت استیجاری به فوریت عمل شود و بعد اقداماتی نظیر آواربرداری، خاکبرداری و طراحی را انجام دهند و مردم باید احساس کنند تنها نیستند و همه در کنارشان هستند و در اسرع وقت خانه‌های آنها بهتر از قبل ساخته می‌شود.

روحانی با بیان اینکه از لحظه و ساعت اول، همه مسئولین و مقامات کشوری و محلی، وزارتخانه‌های مختلف و ستادهای گوناگون برای درمان، آواربرداری و اسکان موقت مردم در صحنه حضور داشتند، اظهارداشت: از همه تشکر می‌کنم که در زمان کوتاهی آب، برق، گاز و همه امکاناتی که از دسترس خارج شده بود را در دسترس قرار دادند.

۲۱۷۲۱۷

کد خبر 1320704

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =