البغدادی به کایلا مولر تجاوز کرده بود و همسر ابوبکر هم او را کتک زده بود

ایسنا نوشت: گزارش جدیدی فاش می‌کند، گروگان آمریکایی در نزد داعش به نام "کایلا مولر" که این گروه تروریستی ادعا کرد او در حمله هوایی اردن به سوریه در سال ۲۰۱۵ به قتل رسید به دستور ابوبکر بغدادی کشته شده در حالیکه سرکرده سابق داعش چندین بار به او تجاوز کرده بود.

 براساس گزارش منتشر شده از سوی روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز، مولر که ۲۶ ساله بود به این دلیل کشته شد که هویت ابوبکر بغدادی، سرکرده سابق و ابو محمد العدنانی، سخنگوی داعش و مرد شماره دو آن را می‌دانست. به نظر می‌رسید او می‌توانست خطری امنیتی برای آن دو باشد.

روزنامه مذکور به نقل از ام سیاف همسر یکی از نزدیکان بغدادی دراظهاراتش به بازپرس ویژه دفتر تحقیقات فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) این مساله را مطرح کرده بود.

ام سیاف گفت است: مولر که بارها توسط بغدادی مورد تجاوز قرار گرفته بود، در ماه‌های آخر عمرش به مکانی دیگر منتقل شد، در برهه‌ای به دلیل اینکه به دست همسران بغدادی کتک خورده و مورد حمله قرار گرفته بود، جابجا شده بود. همسران بغدادی وقتی فهمیدند بغدادی به او هدیه ماه رمضان داده او را کتک زدند.

ام سیاف تاکید کرده بود، بعد از این حادثه ابوبکر همسر اولش را از خانه بیرون کرد.

روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مقامات سابق نقل می‌کند، بغدادی چه بسا مجبور شده بود دستور قتل مولر را بدهد زیرا تبدیل به باری روی دوشش شده بود، درحالی که تلاش می‌کرد او را نه بکشد و نه زندانی کند.

این گزارش در عین حال می‌افزاید، دولت آمریکا صراحتا داستان ام سیاف را تایید نکرده است.

طبق این گزارش، ام سیاف بازرس ویژه اف‌بی‌آی را در مصاحبه طولانی مدت خود به زبان عربی مطلع ساخته بود که عناصر داعش، مولر را به منزل او در الشدادی سوریه در سپتامبر ۲۰۱۴ برده بودند.

ام سیاف گفته بود، مولر در زمانی که آنجا بود از هویت بغدادی اطلاعی نداشت چون او خودش را به مولر "فردی مهم " معرفی کرده بود، در عین حال نام "ایمان" روی مولر گذاشته شده بود و تلاش می‌شد او به دین اسلام گرایش پیدا کند. به گفته ام سیاف، در دسامبر ۲۰۱۴ بعد از فرار تعدادی از زنان ایزدی دربند داعش در منزلی بغدادی به مولر تجاوز کرد.

310311

کد خبر 1321106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مهاجری IR ۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
  0
  این لغت تجاوز هم خیلی مورد سواستفاده قرار میگیرد .‌طرف از آمریکا بلند شده رفته داعشی شده و جهاد نکاه انجام داده است ...این کجایش تجاوز است؟ نرفته سوریه که همسر برد پیت بشه ، رفته سوریه کنیز ابوبکر بغدادی بشه ...روحش شاد!!!!!
  • شمس تبریزی IR ۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
   3
   امدادگر آمریکایی بوده و اسیر شده.. داعشی نبوده که برای جهاد نکاح رفته باشه. تازه اگر هم همسرش بود و برای برقراری رابطه به زور متوسل میشد، باز هم تجاوز به حساب می آمد. البته از نظر فقهی، این نوع تجاوز حد نداره مگر اینکه موجب ایراد جراحت بشه که قصاص و یا دیه را به دنبال خواهد داشت. اما به زور متوسل شدن هم توجیه شرعی نداره. چرا؟ چون وقتی از نشوز و احکام نشوز حرف میزنیم یعنی همین. اگر توسل به زور، توجیه شرعی داشت، دیگر نشوز و احکامش که نمیشه در اینجا از آن صحبت کرد،معنی خود را از دست میداد. ضمنا بحث کنیز هم اینجا بی ربطه چون اولا طرف در میدان جنگ اسیر نشده بوده و ثانیا ابوبکر ابغدادی پیشوای طاغوت بوده و اجازه فرمان جهاد را نداشته و تبعیت از، او جهاد در راه طاغوته و لذا احکام جهاد، در جنگی که البغدادی هدایت میکرده، نافذ نیست.
 • IR ۱۶:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
  5
  فقط به فکر چند زن داشتن وتجاوز به زنان دیگر !!!! فکر وذکرشان همین است شکم وزیر شکم مدل حیوانات وقدری