وزیر بهداشت: کسری دارویی به یک سوم کاهش پیدا کرد

تسنیم نوشت: وزیر بهداشت گفت: همکاران ما در وزارت بهداشت سعی شده تا داروهای مورد نیاز بیماران از هر روشی تامین شود و بر همین اساس خوشبختانه کسری دارویی امسال نسبت به مشابه سال گذشته تا یک سوم کاهش پیدا کرده است.

سعید نمکی شامگاه پنجشنبه در آیین افتتاح ساختمان موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان ضمن اشاره به وجود توانمندی‌های نهفته در وجود تمامی معلولان اظهار داشت: برخی از افراد معلول آثاری را خلق می‌کنند که کمتر انسان عادی و سالم از عهده آن برمی‌آید.

وی با بیان اینکه دولت تمام تلاش خود را در رفع نیاز معلولان به کار گرفته است، افزود: دولت با همیاری خیران با تلاش می‌کند تا معلولان هیچ مشکلی نداشته باشند و بر همین اساس این قشر از جامعه نباید هیچ ناراحتی در مورد تامین هزینه‌های خاص به وجود خود راه بدهند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش با بیان اینکه دولت به تنهایی قادر به حل مشکلات خود نیست، ابراز داشت: با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمن علیه ایران اما با اتکا به توانمندی‌های داخلی پیشرفت‌های خوبی در حوزه سلامت ایجاد شد و تا پایان سال هر هفته 50 پروژه بهداشتی درمانی در کشور به ویژه در مناطق محروم به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه هیچ کمبودی در تامین داروهای بیماران خاص و صعب‌العلاج تا پایان سال نداریم، گفت: به همت همکاران ما در وزارت بهداشت سعی شده تا داروهای مورد نیاز بیماران از هر روشی تامین شود و بر همین اساس خوشبختانه کسری دارویی امسال نسبت به مشابه سال گذشته تا یک سوم کاهش پیدا کرده است.

۴٧٢٣٧

کد خبر 1321308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =