کارت سوخت شخصی برای گرفتن  بنزین سوپر غیرفعال است

ایلنا به نقل از سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نوشت: برای استفاده از بنزین سوپر حتما از کارت جایگاه‌دار استفاده شود، کارت سوخت شخصی برای دریافت بنزین سوپر غیرفعال است و باید حتما از کارت جایگاه استفاده شود.

فاطمه کاهی با اشاره به آخرین وضعیت عرضه سوخت در جایگاه‌ها بعد از اعلام افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین اظهار داشت: قبل از بامداد روز جمعه که سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین اعمال شد تمامی تیم‌های عملیاتی و سوخت‌رسانی ما در حال آماده‌باش بوده، بنابراین هیچ کمبودی در جایگاه‌ها نبود و همه تمهیدات لازم اندیشیده شده بود.

وی افزود: شرکت ملی پخش فرآورده در آماده باش کامل است و جایگاه‌های عرضه مدام کنترل و بازرسی می‌شود و از هیچ بابت مشکلی نیست.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: سقف سوخت‌گیری با کارت جایگاه‌دار به روال قبل و ۶۰ لیتر بازگشته است.

وی در ادامه تاکید کرد: برای استفاده از بنزین سوپر حتما از کارت جایگاه‌دار استفاده شود، کارت سوخت شخصی برای دریافت بنزین سوپرغیر فعال است و باید حتما  از کارت جایگاه استفاده شود.

کاهی یادآور شد: مشکلی هم برای عرضه بنزین سوپر وجود ندارد و این سوخت به اندازه کافی در جایگاه‌ها موجود است.

از ساعت صفر روز جمعه (۲۴ آبان‌ماه) سهمیه‌بندی بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین‌سوز آغاز شد و  قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر ۱۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای به ازای هر لیتر ۳ هزار تومان و قیمت بنزین سوپر هر لیتر ۳۵۰۰ تومان تعیین شد.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1321404

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • خسرو IR ۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
    0 0
    چیز عجیبی نیست. آخه کجای دنیا بنزین سوپر یارانه ایی میدهند.