استاندار آذربایجان‌غربی: افزایش قیمت بنزین تاثیری بر قیمت کالاهای اساسی ندارد

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش قیمت بنزین در کشور تاکید کرد، این افزایش هیچ تاثیری بر قیمت کالاها بویژه کالاهای اساسی مردم نخواهد داشت.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی ، محمدمهدی شهریاری در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان، با اشاره به افزایش بی رویه مصرف بنزین در کشور و هدر رفت این ثروت ملی گفت: در حال حاضر مصرف روزانه بنزین در کشور روزانه به ۱۲۰ میلیون لیتر رسیده بود که امیدواریم با افزایش نرخ بنزین و مدیریت مصرف از طرف صاحبان خودرو میزان مصرف بنزین در کشور کاهش یابد.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از افراد در خصوص افزایش قیمت بنزین اظهار نظر های سیاسی می کنند تا در این شرایط حساس به مقاصد خود برسند و دشمن نیز از این شرایط به نفع خود استفاده می کند که ضروری است مردم بیش از گذشته هوشیار باشند و اجازه سوء استفاده به هیچ کس را ندهند.

وی گفت: با توجه به افزایش نیافتن قیمت نفت و گاز ، افزایش قیمت بنزین هیچ تاثیری بر افزایش نرخ حمل و نقل جاده ای نخواهد داشت.

استاندار آذربایجان‌غربی تاکید کرد: مردم اطمینان داشته باشند افزایش قیمت بنزین افزایش قیمت ها را در بر نخواهد داشت و این طرح به نفع مردم خواهد بود.

وی همچنین بر نظارت بیشتر دستگاه های نظارتی بر قیمت کالاها و برخورد با متخلفان و سودجویان تاکید کرد.

46

کد خبر 1321784

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =