استیلی: علیرغم شکست از بازیکنانم راضی‌ام

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: سرمربی تیم المپیک ایران بعد از شکست در دیدار تدارکاتی مقابل قطر از شرایط تیمش ابراز رضایت کرد.

حمید استیلی درباره شرایط آماده سازی ایران گفت: ما ٣ مسابقه تدارکاتی بسیارمفید برگزار کردیم که از هر نظر به ما کمک کرد. در دقایق ابتدایی بازی امروز غافلگیر شدیم و بچه ها با تمرکز کافی درجریان مسابقه قرار نگرفتند. به همین دلیل با دو گل از حریف عقب افتادیم اما در ادامه بازی خیلی زود یکی از گل های خورده را جبران کردیم و بارها صاحب موقعیت شدیم. تا دقایق پایانی نسبت به حریف برتری کامل داشتیم و بازی را دراختیار گرفتیم.

سرمربی تیم امید اضافه کرد:همانطور که سانچز سرمربی تیم قطر هم در مصاحبه بعد از بازی اعلام کرد تیم ما سازماندهی مناسبی داشت، به خوبی توپ را از حریف می گرفتیم و با دوندگی مناسب در زمین آنها مالکیت را در اختیار داشتیم. البته در صحنه دقایق پایانی قائدی از دروازه بان هم عبور کرد و مقابل دروازه خالی قرار داشت اما داور علیرغم اخراجسنگربان حریف معتقد به پنالتی نبود و خطا را بیرون از محوطه جریمه اعلام کرد. به طور کلی داور قطری طبیعتا با تیممیزبان مهربان تر بود. به هر صورت علیرغم اشتباهات چند دقیقه اول از عملکرد بچه ها در برابر تیم قدرتمند قطر راضیبودم. حریف ما تیم بسیار خوبی بود که حتما یکی از قدرت های مسابقات انتخابی محسوب می شود و چندین بازیکنخارجی در اختیار دارد که با ملیت قطری بازی می کنند و از این نظر یک تیم بین المللی است.به هر صورت بازی تدارکاتی فرصت مرور برنامه ها و آزمایش برنامه های تاکتیکی است. ما در ٣ بازی با سه آرایش و سیستم متفاوت بازی کردیم تااستراتژی درست و مناسب را انتخاب کنیم.

استیلی در پایان گفت:ما در این اردو به خواسته های خودمان رسیدیم و نقاط ضعف و قوت را به خوبی شناسایی کردیم. بازیکنان را در پست های مختلف مورد آزمایش قرار دادیم. حتی امشب به دلیل غیبت و مصدومیت بعضی از نفرات از امیرروستایی و حتی حسین زاده برای اولین بار در پست دفاع راست استفاده کردیم که عملکرد بسیار خوبی داشتند.مسئله بعدی برای ما بالا بردن توان جسمی بازیکنان است که باید در فرصت کوتاه باقیمانده روی این موضوع کار کنیم و با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم.

255 41

کد خبر 1323385

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =