منش و‌ روش رئیس مجلس خبرگان رهبری خدمت و ادای تکلیف نسبت به انقلاب اسلامی در هر سنگر و جایگاه است،بنابراین فاصله گرفتن و عقب نشینی در قاموس فردی که خود از پدید آورندگان نظام است مفهومی ندارد.

رئیس دفتر ریاست مجلس خبرگان رهبری ضمن تاکید بر حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد : روحیه با نشاط و شاداب و انقلابی آیت الله هاشمی با اتکا به آراء بی‌سابقه یک میلیون و هفتصدهزار نفری مردم در مجلس خبرگان و دلسوزی صادقانه برای نظام باعث شده که انتقادهای کور و مغرضانه تازه به دوران رسیده‌ها همانند کوبیدن اب در هاون شود.

حجت الاسلام نوری شاهرودی در گفت‌وگو با ایلنا، تاکید کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی مصمم هستند که در انتخابات ریاست این دوره مجلس خبرگان شرکت نمایند.

وی با اشاره به اقدام خلاف تقوی و اخلاق برخی از خبرگزاری‌ها و سایت‌ها گفت: منش و‌ روش رئیس مجلس خبرگان رهبری خدمت و ادای تکلیف نسبت به انقلاب اسلامی در هر سنگر و جایگاه است،بنابراین عدم حضور و فاصله گرفتن و عقب نشینی در قاموس فردی که خود از پدید آورندگان نظام مقدس جمهوری اسلامی است معنا و مفهومی ندارد.

وی ادامه داد : من مطمئن هستم که جنگ روانی و تخریب‌های دوره‌ای و جریان سازی و تهمت‌ها و اکاذیب در اندیشه و افکار فقهای مجلس خبرگان رهبری هم نه تنها تا بحال هیچ اثری نداشته، بلکه به اذعان برخی از آنان این حجم خبرهای منفی و تخریب قطعا اثری معکوس خواهد شد.

رئیس دفتر ریاست مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: روحیه با نشاط و شاداب و انقلابی آیت الله هاشمی با اتکا به آراء بی‌سابقه یک میلیون و هفتصدهزار نفری مردم در مجلس خبرگان و دلسوزی صادقانه برای نظام باعث شده که انتقادهای کور و مغرضانه تازه به دوران رسیده ها همانند کوبیدن اب در هاون شود.

نوری شاهرودی با مضحک و بی اثر خواندن شایعاتی مربوط به روابط آیت الله هاشمی با رهبر معظم انقلاب گفت: هر چند اختلاف نظر در موضوعات مسئله‌ای طبیعی و موجب رشد و تعالی است ولی من بارها از ایشان شنیده‌ام که امروز هم هیچ شخصیتی بهتر از آیت الله خامنه‌ای برای رهبری نظام جمهوری اسلامی وجود ندارد.
وی در پایان اعلام نمودکه حضور آیت الله هاشمی در این دوره از انتخابات ریاست مجلس خبرگان قطعی و فقهای محترم مجلس خبرگان به این نکته توجه خواهند داشت.

/28

کد خبر 132390

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • علی اسماعیلی IR ۱۸:۱۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۴
    0 0
    توصیه ام به همه دوستان وخبرگزاریها این است همیشه خودراجای دیگران قراردهند ووبعد قضاوت کندد وازافراط وتفریط بپرهیزند اقای هاشمی برای ایران زحمت کشیدند ای کاش این اقایان که توهین میکنند یک ساعت زندان ساواک را درک کرده بودند