چمران: هرچه درگیر لایحه‌های FATF شویم خودمان را محدود می‌کنیم/ اینکه فکر کنیم فتنه‌ها تمام شده‌، اشتباه است

فارس نوشت: عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: اینکه ما فکر کنیم فتنه‌ها تمام شده‌اند، اشتباه است، دشمنان شبانه‌روزی در حال تلاش برای فتنه در ایران هستند.

مهدی چمران امشب در جمع تشکل‌های ولایی کرمان با اشاره به فتنه اخیر دشمن در کشور اظهار داشت: دشمنان برنامه‌ای گسترده پیچیده بودند، در فضای مجازی عده زیادی از افرادی که در شرارت‌ها همیشه جلو هستند را اجیر کرده بودند و بر موج اعتراضات مردمی سوار شدند و آن حوادث ناگوار را پیش آوردند.

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه هر یکی از این آشوب‌ها که اتفاق می‌افتد امید دشمن را بیشتر می‌کند، افزود: گرچه این بار خیلی زود آشوب جمع شد، اما اتفاقاتی که افتاد ناگوار بود، عده‌ای جانشان را از دست دادند و به بیت‌المال ضربات زیادی وارد شد.

چمران بیان کرد: آشوب با یک اعلام نامناسب در زمان نامناسب شروع شد و یک حرکت سبب می‌شود دشمن از آن بهره‌برداری کند و مردم را هم به نارضایتی برساند.

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه دشمنان در این فتنه، اصل نظام را نشانه رفته بودند، افزود: فرق اشرار با مردم این بود که شعار نمی‌دادند، آنها غارت می‌کردند و آتش می‌زدند، انسان بی‌گناه شهید می‌کردند و کتک می‌زدند.

وی ادامه داد: نتیجه‌ای که از این آشوب می‌گیریم این است که ما باید قدر امنیت را بدانیم چراکه دشمنان تلاش می‌کنند در کشور ما امنیت نباشد.

چمران گفت: قاعدتاً تصمیمات ناگهانی و تدابیری که درست نیست نباید در کشور اتفاق بیفتد، ما بعد از 40 سال دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم.

وی با تأکید بر اینکه باید نمایندگان انقلابی به مجلس فرستاده شوند و گام‌های بلندتری در مسیر انقلاب و گام دوم انقلاب برداریم، خاطرنشان کرد: هر چه درگیر لایحه‌هایی مثل پالرمو و FATF شویم خودمان را محدود می‌کنیم و خود تحریمی است و نفعی برای ما ندارد.

چمران افزود: اینکه ما فکر کنیم فتنه‌ها تمام شده‌اند، اشتباه است، دشمنان شبانه‌روزی در حال تلاش برای فتنه در ایران هستند و مؤمن همیشه باید هوشیار باشد.

۲۱۷۲۱۷

کد خبر 1323958

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =