سازهای ارکستر ملی در تلویزیون به نمایش درمی‌آید؟

نصیر حیدریان، موسیقیدان و رهبر ارکستر ـو کیوان ساکت، آهنگساز و نوازنده تار و سه تار، مهمان امشب (یک‌شنبه ۳ آذر) مجله «شب موسیقی» شبکه چهار سیما می‌شوند.

اجرای ارکستر ملی ایران که به رهبری نصیر حیدریان و با حضور کیوان ساکت، چندی پیش در تالار وحدت روی صحنه رفت، در برنامه «شب موسیقی» با اجرا و کارشناسی رضا مهدوی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

این اجرای ارکستر ملی به رهبری مهمان نصیر حیدریان و با اجرای آثاری از کیوان ساکت، ۲۲ و ۲۳ آبان در تالار وحدت برگزار شد و ساکت در این کنسرت به عنوان سولیست تار و سه تار، ارکستر را همراهی کرد.

بخش‌هایی از این اجرای ارکستر ملی، امشب (یک‌شنبه ۳ آذر) در برنامه «شب موسیقی» پخش خواهد شد. با توجه به ممنوعیت نمایش ساز در تلویزیون، باید دید آیا نمایی نزدیک از کیوان ساکت و دیگر نوازندگان این اجرا از شبکه چهار پخش می‌شود یا نه؟

«شب موسیقی» یکی از برنامه‌های «شب‌های هنر» است که به تهیه‌کنندگی حبیب‌الله ذوالفقاری، پیرامون مسائل موسیقی، یکشنبه شب‌ها ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

«شب‌های هنر» محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که از شنبه تا جمعه، هر شب به یکی از موضوعات تئاتر، موسیقی، شعر و ادبیات، کتاب و روایت، معماری، سینما و طنز می‌پردازد.

۵۷۵۷

کد خبر 1324229

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =