دانشگاه صنعتی شریف هیچ مسئولیتی در برگزاری جشنواره لکوکاپ ندارد

تسنیم نوشت: دانشگاه شریف به تازگی اعلام کرده است که برگزاری جشنواره لکوکاپ با مسئولیت این دانشگاه انجام نمی‌شود و هیچ مسئولیتی در برگزاری رویدادی تحت آن عنوان در خارج از کشور ندارد.

 دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد یک شرکت فعال در حوزه برگزاری رویدادهای دانش‌آموزی از چند سال قبل اقدام به برگزاری چند دوره تحت عنوان "جشنواره لکوکاپ شریف" کرده‌است. از آن جا که همواره یکی از اهداف اصلی دانشگاه صنعتی شریف مشارکت اجتماعی و تلاش برای حل مشکلات جامعه بوده و هست، این دانشگاه در چند دوره با هدف حمایت از توانمندسازی دانش‌آموزان کشور (خصوصاً مناطق محروم) با برگزاری رویدادهای فوق در پردیس دانشگاه صنعتی شریف موافقت کرد.

با این وجود شرکت برگزارکننده این رویدادها یک واحد وابسته به دانشگاه نیست و برگزاری این جشنوارها با مسئولیت این دانشگاه انجام نمی‌شود. از آنجا که طی ماه‌های گذشته، شرکت فوق‌الذکر در فضای مجازی اقدام به ثبت نام از دانش‌آموزان برای اعزام به جشنواره‌ای با نام مشابه در خارج از کشور کرده‌است لازم می‌داند به اطلاع هموطنان عزیز برساند برگزاری این رویداد در خارج از کشور بدون اطلاع و هماهنگی این دانشگاه بوده و این دانشگاه هیچ مسئولیتی در برگزاری رویدادی تحت آن عنوان در خارج از کشور ندارد.

همچنین از شرکت مربوطه خواسته شده است به منظور جلوگیری از سوءتفاهم به‌ویژه برای خانواده‌های محترم دانش آموزان، از استفاده از نام و نمادهای دانشگاه صنعتی شریف در فعالیت‌های خود خودداری کند. لذا این اطلاعیه به‌معنای نفی رسمی مسئولیت دانشگاه نسبت به این گونه رویدادهاست.

۴۷۴۷
کد خبر 1324432

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =