رضا صادقی هم به مهاجرت مهناز افشار واکنش نشان داد

رضا صادقی خواننده پاپ در گفتگو با برنامه «پشت صحنه» رادیو تهران گفت که تعریف سلبریتی به هنرمند صاحب تفکر نزدیک است، نه افرادی که شوآف دارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا صادقی شب گذشته در برنامه «پشت صحنه» گفت: هنر و هنرمند در کشور ما تعریف خودش را دارد و نمی‌شود آن را با تعریف جهانی یکدست کرد. سلبریتی کسی است که در سرزمین ما بیشترین اعتبار احساس و اعتبار کلام را بین مردم دارد. بزرگانی مانند استاد محمدرضا شجریان، استاد زنده‌یاد جمشید مشایخی و ... . آنها یک هنر، ارزش و اعتباری دارند که باعث دیدنشان می‌شود و شوآف نیستند.

وی ادامه داد: واژه سلبریتی، فرد مشهور و معروف و هر واژه دیگری که بخواهیم استفاده کنیم، به هنرمند صاحب تفکر نزدیک است نه فرد دچار شوآف. این هنرمند صاحب تفکر توانسته کسانی را متوجه نگاه خود کند و نظرش را به آنان ارائه کند، نه تحمیل. خیلی از سلبریتی‌هایی که ما داریم صاحب اندیشه نیستند.

صادقی افزود: وقتی فردی در جایگاه رئیس جمهور یک مملکت قرار می‌گیرد، ما انتخاب فکر می‌کنیم و نه انتخاب شخص. وقتی آقای روحانی از آزادی بیان و آسایش مردم صحبت کردند و از اینکه مردم در رفاه نسبی خواهند بود، ما دچار یک انتخاب فکر شدیم. فکری مبنی بر اینکه به آسایش و آرامش و معیشت مردم نگاه ویژه می‌شود. اما نمی‌شود که منکر مسائل شد که کشور ما هزینه‌های زیادی بابت خیلی چیزها می‌دهد. همه ما در یک سرزمین زندگی و با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنیم.

این خواننده پاپ در پاسخ به پیام یکی از مخاطبان برنامه که آیا اگر جای مهناز افشار بودید، از ایران می‌رفتید، گفت: من جای خانم افشار نیستم و نمی‌دانم ایشان در چه شرایطی این انتخاب را کرده‌اند. به نظرم قشنگ هم نیست که وقتی ما از کسی شرایطش را نمی‌شنویم، داوری کنیم. من شخصا شدیداً و قویا بر این باورم که اگر جایی برای من جایگاه داشته باشد، سرزمین خودم است. شاید یک روزی بچه‌های من اگر نتوانستند اینجا درس بخوانند، برای تحصیل به جای دیگری بروند. این خیلی خوب است که فردی بتواند به جای بهتر برود اما من قرار است کنار آدم‌هایی باشم که قرار است اینجا را بهتر کنند.

وی همچنین درباره کنسرت‌های موسیقی اظهار داشت: زمان اجرا در سالن‌ها قبل از کنسرت‌ها به تهیه‌کنندگان فروخته می‌شود. یعنی اگر تهیه‌کننده‌ای برای خواننده‌اش زمان کنسرت می‌گیرد چند روز را به او می‌دهند. این Sold Out های پشت سر هم یک شوخی تبلیغاتی است.

«پشت صحنه» برنامه‌ای است که یک هفته درمیان به صورت زنده به تهیه‌کنندگی امیرحسین ثقفی و با اجرای مصطفی امامی روی آنتن رادیو تهران می‌رود.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1324437

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  1 1
  عنوان خبر خیلی بی ربط و غلط اندازه
 • IR ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  1 2
  واقعا یه مشکی رنگ عشقه خوندی فاز کارشناس و متخصص در امور سیاسی و اجتماعی و.... گرفتی
 • IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  4 2
  چه جواب منطقی و عاقلانه و دارای اندیشه و تفکری رو در جواب به سوال مخاطب برنامه داده احسنت به آقای صادقی
 • IR ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  3 1
  معنی واکنش رو هم فهمیدیم واقعاً که کجای این مصاحبه رضا صادقی به مهاجرت مهناز افشار واکنش نشان داده است این بنده خدا که گفته "من جای خانم افشار نیستم و نمی‌دانم ایشان در چه شرایطی این انتخاب را کرده‌اند. به نظرم قشنگ هم نیست که وقتی ما از کسی شرایطش را نمی‌شنویم، داوری کنیم..."
 • IR ۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  5 0
  بماند در ایران که چه بشود ؟
 • AT ۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  5 0
  امید رو از مردم گرفتن. تحمل آدمها حدی داره. می فهمی؟
 • سیناسلطانی IR ۱۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  0 4
  مثلاچه شرایطی داشته که بایداول بشنویم؟ غیر ازاینکه چنان مبلغی بهش پیشنهادشده که به خاطرش قیدهمه چیوزده درحالیکه خودش اونقدرپولداره،مبلغی که بقول خودش قیدخاک پدرشونفس مادرشومردمشوزده،فعلایه تیکه پارچه گذاشته که مثلامیخام برگردم دفعه های بعدهمونم برمیداره
 • خسرو IR ۰۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
  5 0
  خلاصه خسته میشوند میروند منم میتونستم میرفتم حمالی میکردم با اعصاب راحت مگه آدم چند با زندگی میکنه