ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی مجلس از ۱۰ آذر آغاز می‌شود

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان ‌شرقی اعلام کرد: ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس در استان از دهم آذر ماه آغاز می‌شود و به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، علیار راستگو در این رابطه اظهار کرد: داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در آذربایجان شرقی می توانند از ۱۰ تا ۱۶ آذر ماه جاری از ساعت هشت صبح تا ۱۸ عصر برای ثبت نام به مراکز حوزه های انتخابیه مراجعه کنند.

وی از داوطلبان انتخاباتی خواست تا برای سهولت ثبت نام و اجتناب از هر گون معطلی به هنگام مراجعه برای ثبت نام، مدارک اعلام شده و لازم از قبیل کارت ملی، شناسنامه، عکس و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا معادل آن را به همراه داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در رابطه با امکان تمدید زمان ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس، گفت: از نظر قانونی، ثبت نام در چارچوب زمان بندی از قبل اعلام شده انجام می شود.

وی ادامه داد: ۱۳ مرکز حوزه انتخابیه در ۲۱ شهرستان آذربایجان شرقی برای ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم وجود دارد.

راستگو درباره آمار احتمالی داوطلبان انتخابات مجلس در آذربایجان شرقی گفت: پیش بینی‌ها حاکی از استقبال گسترده داوطلبان انتخابات در شهرستان‌های ۲۱ گانه استان است.

46

کد خبر 1324608

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =