معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان :دستاوردهای شرکت های دانش بنیان راهکار برون رفت کشور از تحریم ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان گفت : راهکار برون رفت کشور از تحریم ظالمانه توجه بیش از پیش به نوآوری و دستاوردهای شرکت دانش بنیان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ؛ دکتر حشمت الله عسگری با بیان این مطلب در بازدید از مجموعه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان افزود : ماهیت شرکت‌های دانش‌بنیان پویایی است و فعالیت مستمر آن‌ها به‌خصوص در حوزه تحقیقات و پژوهش‌ها نیازمند حمایت است .

وی با اشاره به اهمیت وجود شرکت های دانش بنیان برای اقتصاد کشور تصریح کرد : باید با استفاده از این ظرفیت‌ها به سمت راه‌اندازی کارخانه‌های بزرگ دانش‌بنیان و همچنین تولیدات انبوه گام برداریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان همچنین پیشنهاد احداث یک شهرک جهت استقرار شرکت های دانش بنیان به منظور حمایت هر چه بیشتر از این شرکت ها و برخورداری کاملتر از ظرفیت های قانونی موجود را ارائه داد .

در ابتدای این برنامه دکتر حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان به ارائه گزارشی از روند رو به رشد پارک های علم و فناوری در کشور و جایگاه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان پرداخت و خواستار رفع مشکلات و موانع  بر سر راه  شرکتهای دانش بنیان و واحد های فناور مستقر در این پارک شد .

بازدید دکتر عسگری و هیأت همراه با حضور مدیران و مسئولین پارک علم و فناوری، از فضای کار شرکت های فناور و گفتگو با مدیران و فعالان این شرکتها از دیگر برنامه ها بود .

46

کد خبر 1324686

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =