علی منصور و نکو چطور از روزگار داداشی به روزگار طعنه سنگین رسیدند؟

دنیای ورزش تورنتو نوشت:ظاهرا در بازی تیم های ذوب آهن و فولاد درگیری کوچکی بین منصوریان و نکونام به وجود آمده است.

در ابتدای این مسابقه، هر دو نفر که قبلا سابقه همکاری با یکدیگر در تیم ملی ایران را داشتند به گرمی از هم استقبال کردند و هم‌دیگر را در آغوش گرفتند. شروعی دوستانه که در ادامه روند دیگری را در پیش گرفت.

با شروع نیمه دوم جواد نکونام اعتراضات شدیدی را به داور مسابقه وارد کرد، که همین امر واکنش کادر فنی ذوب‌آهن را به همراه داشت و باعث شد در چند مقطع علیرضا منصوریان جواب همتای خود در فولاد را بدهد.

اما در ادامه، نکونام دامنه اعتراضات خود را به بازیکنان ذوب‌آهن افزایش داد. بازیکنان میزبان در چند مقطع به علت مصدومیت بر روی زمین افتادند اما سرمربی فولاد معتقد بود که آن‌ها وقت‌کشی می‌کنند.

در این بین محمد خرمگاه به نمایندگی از کادر فنی ذوب به سمت نکونام رفت و با او صحبت کرد و این گونه آخرین اعتراض وی در کنار خط پایان یافت ولی در کنفرانس مطبوعاتی ذوبی ها را از کنایه های خود بی نصیب نگذاشت.

این در حالی است که منصوریان و نکونام قبلا در تیم ملی سابقه همکاری داشتند و تیم ملی سال 2014 به خاطر خدمات منصوریان و آنالیز او از تیم ملی کره که از دستشویی ورزشگاه فیلم آن را گرفته بود، رابطه دوستانه ای با منصوریان دارند ولی اتفاقات دیدار فولاد و ذوب آهن باعث درگیری این دو نفر شد.

255 41

کد خبر 1324716

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =