کلاهبرداری از شهروندان با ترفند دو نرخی شدن سهمیه بنزین

مهر نوشت: رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان اصفهان در خصوص کلاهبرداری از شهروندان با ترفند دو نرخی شدن سهمیه بنزین هشدار داد و از شهروندان درخواست کرد در صورت مواجهه با هرگونه موارد، آن را از طریق وب سایت پلیس فتا بخش ارتباطات مردمی‌ با این پلیس در میان بگذارند.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از پایگاه خبری ژلیس اصفهان، سرهنگ جواد درستکارگفت: در روزهای اخیر افراد کلاهبردار با تبلیغات دروغین در خصوص" دو نرخی شدن سهمیه بنزین " ضمن هدایت قربانیان خود به درگاه های جعلی موسوم به فیشینگ ، با دریافت اطلاعات کارت بانکی آنها نسبت به برداشت غیر مجاز از حسابشان اقدام می کنند .

وی افزود: پلیس فتا با شناسایی اعمال مجرمانه و تبلیغات دروغین گردانندگان سایت www. Iniopdc. Com اقدامات قضائی و انتظامی خود را آغاز کرده است.

این مقام انتظامی تاکید کرد: فریب تبلیغات دروغین این گونه سایت ها را نخورند و صرفا این گونه اخبار را از مراجع رسمی و خبرگزاری های مجاز کشور که از طریق روابط عمومی شرکت پالایش وپخش فراورده های نفتی منتشر می شود ، دریافت کنند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان به شهروندان هشدار داد: جهت پیشگیری از کلاهبرداری های اینترنتی توسط افراد سود جو ، درصورت وارد شدن به این گونه سایت ها ، شهروندان باید فورا نسبت به تغییر رمز دوم اینترنتی بانکی خود اقدام کنند همچنین شهروندان می توانند در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک در فضای مجازی، آن را از طریق وب سایت پلیس فتا (www.cyberpolice.ir) بخش ارتباطات مردمی‌ با این پلیس در میان بگذارند.

46

کد خبر 1325305

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =