رونمایی از یک ائتلاف انتخاباتی دیگر اصولگرایان در قم/ جوانان اصلاح‌طلب هم به میدان آمدند

ایسنا نوشت: ائتلاف بزرگ نیروهای انقلاب اسلامی قم (ابناء قم) اعلام موجودیت کرد.

در اطلاعیه ای که از سوی هیات اجرایی این ائتلاف منتشر شده، آمده است: پس از جلسات مکرر بین احزاب؛ تشکل‌ها و چهره های شاخص انقلابی قم و در راستای کارجمعی حداکثری جهت نیل به اهداف مقدس انقلاب اسلامی و در لبیک به بیانه گام دوم رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای مدظله العالی و برای ایجاد فضای امید و نشاط در جامعه و بهره مندی از ظرفیت عظیم نیروهای جوان و انقلابی؛ ائتلاف بزرگ نیروهای انقلاب اسلامی استان قم (ابناء قم) تشکیل گردید.

این ائتلاف متشکل از احزاب اصولگرا ،گروه ها ،تشکل‌ها، نمایندگانی از اقشار مختلف به ویژه علماء، فضلاء اندیشمندان، دانشگاهیان چهره های شاخص و جوانان پرشور و انقلابی قم می‌باشد.

هدف از این ائتلاف تلاش برای تحقق بخشیدن به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و ایجاد یک وحدت حداکثری و حقیقی بین تمام نیرو های انقلابی در استان قم می‌باشد تا با استفاده از تمام ظرفیت ها و باشعار همه باهم جهت توسعه، عمران و آبادانی مرکز انقلاب و حراست از وجهه فرهنگی و انقلابی این ‌شهر خون و قیام؛ حرکتی جهادی را رقم زده و با بهره‌مندی از خیل عظیم نیرو های متخصص و متعهد این استان بتواند خدمات ارزنده ای را در تمام عرصه ها به مردم شریف استان قم داشته باشد .

این ائتلاف معتقد است قم را باید ابناء قم و اهالی شریف آن اداره کنند و این شهر که خود باوجود مراکز مهم حوزوی، علمی، پژوهشی و دانشگاهی، تربیت کننده نیروهای متعهد ومتخصص انقلابی است نیازی به نیروی وارداتی ندارد که متاسفانه مورد غفلت قرار گرفته است.

در همین راستا و در اولین گام؛ از عموم احزاب اصولگرا ،اشخاص و چهره های انقلابی استان قم برای حضور حداکثری در انتخابات دعوت به همکاری و همفکری به عمل می آید.تا ان شاءالله با خرد جمعی، کاندیداهایی در شأن شهر کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه ( سلام الله علیها) را برای ورود به مجلس شورای اسلامی به مردم شریف استان‌ قم معرفی نماید.

ان شاءالله به زودی طی یک کنفرانس خبری مسائل مربوط به این ائتلاف به اطلاع عموم مردم انقلابی و بصیر قم خواهد رسید.

ورود جوانان اصلاح‌طلب به کارزار انتخاباتی

جلسه شورای هماهنگی جوانان احزاب اصلاح طلب با حضور اکثر اعضا برگزار شد.

در این جلسه انتخاباتی مقرر شد تا روسای سازمان‌ها و شاخه جوانان احزاب اصلاح‌طلب هر کدام مسئولیت ترغیب جوانان سراسر کشور را برای ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی را بر عهده بگیرند تا بعد از تهیه لیست های خود از سراسر کشور، هیات اجرایی از روسای شاخه جوانان تشکیل شود.

همچنین توسط اعضا تعیین شد که وظیفه هیات اجرایی شورای هماهنگی جوانان احزاب اصلاح‌طلب، معرفی و رایزنی برای یکایک جوانان خواهد بود.

در انتهای جلسه این شورا بیانیه‌ای نیز صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بنام خدا

جوانان ایران؛

شورای هماهنگی جوانان احزاب اصلاح طلب بر آن شده‌ است تا در فضای کنونی با توجه به نزدیکی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، بار دیگر جهت پویایی و ترویج مسئولیت اجتماعی- شهروندی از کلیه جوانان علاقه‌مند و دارای صلاحیت دعوت نماید تا در این صحنه انتخاباتی ثبت‌نام نمایند و نگذارند انفعال و رخوت به بدنه‌ اصلاح طلبی نفوذ کند. این شورا، علی رغم بیان انتقادات به عملکرد مجلس فعلی و دولتی که برخاسته از جریان اعتدال است ولی از آن عبور کرده، به آینده سرزمین خود امیدوارانه نگاه می‌کند؛ زیرا آینده را نزد جوانان نسل‌های نو می‌داند.

ما جوانان احزاب اصلاح طلب معتقدیم در شرایطی که بینش سیاسی مردم دوچندان شده است و ضعف و قوت مدیریت کشور را بهتر از هر سیاست مداری حس می‌کنند، باید در اولویت زندگی اجتماعی خود، استقلال و آزادی را برگزینند که این همان مصداق حق تصمیم گیری برای سرنوشت، آینده و کشورمان ایران است.

این شورا به نمایندگی از جوانان احزاب اصلاح طلب و با حمایت از جوانان نخبه، فرهیخته و با اراده، در تلاش است با معرفی کاندیداهای اصلح و مسئولیت پذیر، هدایت نهضت جوان گرایی را به افراد لایق بسپارد تا بار دیگر شاهد انفعال گرایی و بی مسئولیتی منتخب‌های قبلی نباشیم.  

به امید ایرانی آباد و سرزمینی آزاد.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1326030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =