لاریجانی در پاسخ به خبرآنلاین: درباره صلاحیت کاندیداها به رهبری هم نامه نوشتم/نباید بگذاریم حقی ضایع شود/۶

رئیس مجلس درباره رایزنی با شورای نگهبان در بحث بررسی صلاحیت ها گفت:همیشه این رایزنی ها وجود داشته و اینبار هم دنبال خواهیم کرد تا حقی ضایع نشود.

به گزارش خبرآنلاین، علی لاریجانی رئیس مجلس در ادامه نشست خبری خود با خبرنگاران، در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین درباره اینکه آیا در انتخابات گذشته رایزنی و گفتگو با شورای نگهبان درباره بررسی صلاحیت ها داشته اید یا نه و آیا در دوره آینده نیز صورت خواهد گرفت، گفت: رایزنی ها با شورای نگهبان همیشه بوده است، من به عنوان رئیس مجلس در این دو سه دوره با برخی خانم ها و آقایانی روبرو می شدم که می گفتند در بررسی صلاحیت آنها توجه کافی نشده یا رد شدند.

وی گفت: ما هم پیگیری می کردیم، گاهی به رهبر انقلاب نامه می نوشتم و ایشان به شورای نگهبان ارجاع می دادند یا خود من تماس هایی می گرفتیم تا حقی ضایع نشود.

لاریجانی گفت: برخی از این رایزنی ها موثر واقع می شد یا واقع نمی شد. این دوره هم دنبال خواهیم کرد،  اگر احساس کنیم حقی ضایع شده وظیفه داریم پیگیری کنیم. 

رئیس مجلس درباره زمزمه هایی که شنیده می شود قرار است ریاست مجمع تشخیص به او واگذار شود، با خنده گفت: مجمع تشخیص که رئیس دارد، این از عجایب است.

۲۷۲۷

کد خبر 1326449

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =