جهاد کشاورزی آذربایجان ‎شرقی پایلوت اجرای طرح SDI در کشور

معاون توسعه و برنامه‌ریزی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‎شرقی، سازمان جهاد کشاورزی استان را پایلوت و پیشگام اجرای طرح SDI عنوان کرد و گفت: سایر دستگاه‌های اجرایی استان نیز می‎توانند داوطلب پیاده‎سازی این طرح باشند.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آذربایجان‎شرقی، پرویز محمدزاده پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‎های عملیاتی گروه‎های کاری «کارگروه اقتصادی، سرمایه‎گذاری و اشتغال» استان اظهار کرد: استان‎های زیادی ادعای اجرای طرح SDI را بدون طراحی منطقی و رعایت موارد الزامی دارند.

وی افزود: SDI صرفا بارگذاری اطلاعات نیست؛ بلکه نیاز به طراحی مدل مفهومی دارد که در این ارتباط سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‏‎شرقی اعلام آمادگی کرده و می‎خواهد پایلوت و پیشگام اجرای این طرح در کشور باشد.
محمدزاده در عین حال خاطرنشان ساخت: سایر دستگاه‎های استان نیز می‌توانند داوطلب پیاده‎سازی SDI باشند که با اجرای این طرح تحولات بزرگی در نظام اداری استان رخ خواهد داد.
لازم به ذکر است در این جلسه وظایف گروه‎های کاری «صادرات»، «آب و کشاورزی» و «صنعت» کارگروه اقتصادی، سرمایه‎گذاری و اشتغال استان بررسی و برنامه کمی کاری به هر گروه ارائه شد.

46

کد خبر 1326465

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =