انصارالله از شناسایی دو هسته خرابکار وابسته به سعودی خبر داد

ایرنا نوشت: وزارت کشور دولت نجات ملی یمن وابسته به انصارالله یکشنبه شب اعلام کرد، دو باند امنیتی وابسته به دستگاه‌های اطلاعاتی سعودی شناسایی شده است.

به گزارش شبکه تلویزیونی "المیادین"، این وزارتخانه اعلام کرد: دستگاه اطلاعاتی سعودی اخیرا تلاش می‌کند با نفوذ به درون ساختارهای داخلی یمن، صلح در جامعه را مختل کند.

در ادامه اطلاعیه وزارت کشور دولت نجاتی ملی یمن آمده است: دستگاه اطلاعاتی سعودی با حمایت مالی و لجستیکی از این دو باند، به آنها مأموریت داده است تا ثبات و امنیت یمن را به هم بریزند.

در ادامه این بیانیه آمده است: این باندها مأمور اقدامات خرابکانه بوده‌اند، پیش از آن نیز مأموریت آنان انتشار شایعه مبنی بر وخامت اقتصادی یمن بوده است.

دولت نجات ملی یمن اعلام کرد: کشورهای متجاوز پس از آن که در میادین جنگی نتوانستند موفقیت قابل توجهی به دست بیاورند، متوسل به این ‌گونه اقدامات خرابکارانه شده‌اند.

دولت یمن به تعداد افراد این باندها و محل شناسایی آنها اشاره‌ نکرده است.

310311

کد خبر 1326663

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۰۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
    0 0
    برادر بمنی وقتی دشمن رادر خانه اش راحت میگذاری همین میشود دیگر ، آتش بس موقت یعنی همین ، به مراکز اقتصادی عربستان حمله کنید تا درگیر آن موضوع باشند نه اینکه ستون پنجم راه بی اندازند در داخل کشور شما کاری که در عراق و ایرانو لبنان دارند میکنند