توزیع ۱۱ یازده هزار بروشور و ۱۰ هزار لوح فشرده با موضوع ایدز در مدارس استان چهارمحال وبختیاری

مدیر کل آموزش و پرورش استان از توزیع ۱۱ یازده هزار بروشور و ۱۰ هزار لوح فشرده با موضوع ایدز و اجرای برنامه های هفته پیشگیری از ایدز با شعار «آگاهی، پیشگیری، آزمایش و درمان» در مدارس استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، فرحناز قائدامینی گفت : آموزش و پرورش استان همزمان با هفته پیشگیری از ایدز( از نهم لغلیت پانزدهم آذرماه) برنامه های متنوعی را در دو محور « آموزش و اطلاع رسانی » و «شناسایی و درمان» با شعار اآگاهی، پیشگیری، آزمایش و درمان» در مدارس سطح استان اجرا خواهد کرد.

وی ضمن تاکید بر لزوم آموزش و اطلاع رسانی پیرامون بیماری ایدز گفت : برنامه های در نظر گرفته شده در حیطه آزمایش و درمان با همکاری و هماهنگی مراکز بهداشتی  و دانشگاه علوم پزشکی اجرا خواهد شد.

قائدامینی خاطرنشان کرد: در حیطه آموزش تمرکز بر روی مربیان، معاونان پرورشی، مدیران و خصوصا مدرسان جلسات آموزش خانواده بوده و در این زمینه دوره های آموزشی نیز در سطح استانی و کشوری برگزار شده است.

ایشان جامعه هدف این آموزش ها را دانش آموزان پسر و دختر مقطع متوسطه اول و دوم استان دانست و افزود: بخشی از کارگاه های آموزش خانواده در مدارس، با موضوع آگاه سازی پیرامون بیماری ایدز است.

ایشان از تهیه ۱۱ یازده هزار بروشور و ۱۰ هزار لوح فشرده با موضوع ایدز جهت توزیع در بین دانش آموزان استان خبر داد و گفت: برنامه های متنوع دیگری در قالب فعالیت های فرهنگی، ورزشی و علمی نیز جهت آشنایی دانش اموزان در این رابطه در این هفته در مدارس استان برگزار خواهد شد.

46

کد خبر 1326747

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =